Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mitévő legyek, hogy...

Ilyenkor mitévő legyek, hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés

Sosem hittem a férfi nő barátságban, amíg 2 évvel ezelőtt meg nem ismertem egy nőt, akivel számomra meglepő módon önfeledten tudtam úgy viselkedni, mint bármelyik haverommal még se akartam többet tőle. Ő is hasonlóan volt velem így az elmúlt 2 év alatt egy erős, jó barátság alakult ki köztünk. Megjegyzem sosem jutott eszembe, h ebből több legyen, nem tekintettem rá többként,ő sem kezdeményezett sohasem.

Mèg is, most mikor megismerkedett valakivel úgy érzem, mintha elvették volna tőlem, holott sosem akartam, h az enyém legyen.Sosem tette ki minden gondolatomat, sosem okozott gondott ha hetekig össze sem futottunk, vagy napokig nem beszéltünk.

Most még is isszonyat rossz érzés ez nekem, pedig elmondta, h nem akarja, h megszűnjön a barátságunk, megromoljon, beszélni, programozni akar velem továbbra is, fontos vagyok neki.

Nem értem mi ez bennem, de megörjít, nem szabadna ezt éreznem ha sosem voltam szerelmes belé, sosem volt köztünk több. Borzalmas, h aludni se nagyon tudok emiatt.

Elmondtam mindezt neki is, sajnálja nem hitte, h így reagálok, bevallom én sem, de nem akar elveszíteni.

Igazából nemtudom mit tegyek. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit lehetne tenni, h ez a pocsék érzés elmúljon, de őt se veszítsem el?

Nemtudok ezen túljutni.



jan. 8. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Pszichológus.

Eleve nem normális, hogy nem tudsz a másik nemmel barátságot kialakítani.

jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Pszichológus. Mi nem ismerjük a traumáidat, amik miatt ide jutottál.
jan. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem megijedtél, hogy elveszíted, és a rettegés őröl már fel és emészti fel minden napod, hogy az a másik partner elfogja szakítani tőled. Ennyi a történet. Ezen pszichólógus nem tud segíteni, mert neked kell magadban rendezni a félelmet, a rettegést. Ez a két dolog a problémád gyökere. Ez akarja megteremteni az életedben ezt. Ha ezt a két dolgot legyőződ, utána rendeződik minden.Az illető partnerének nyugodtan ezt az írást megtudod mutatni, és akkor minden szóbeszéd, és mindennek elejét tudod venni mielőtt még valaki elkezdene a háttérben kavarni, és hazug történeteket szőni arról ami nem igaz.
jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kérd meg a lányt, hogy mutasson be téged is az új párjának, és gondolj úgy a lányra, mintha a gyereked lenne, hogy milyen jó most neki. Csak így tudod nem elveszíteni.
jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a kis nőnek, hogy mutasson be téged az új barátjának, te pedig gondolj úgy a barátnődre, mintha a gyereked lenne, és örülj annak, hogy van egy barátja, és majd neked fog panaszkodni esetleg róla, de ne szúrd el, ne akarjál a barátja lenni, úgy, mint férfi, mert akkor elveszíted a barátságát is. Ha így teszel, meg tudod tartani a barátságát.
jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
jan. 9. 15:37
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Ennyit a férfi-nő barátságról.
jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!