Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A ferjem baratja megcsalja a...

A ferjem baratja megcsalja a baratnojet.Szolnatok a lanynak?

Figyelt kérdés
A ferjem egyik legjobb baratjarol van szo.A baratnojevel joban vagyunk,nem vagyunk legjobb baratnok,de eleg jo a viszonyunk.Nyilvan en is csak ugy ismertem meg,hogy a ferjem bemutatott nekik.Azert vacilalok,mert megis csak a legjobb baratjarol van szo es felek,hogy elkotyintana,hogy kitol tudja.A srac a munkahelyen ismerkedett meg valakivel (nyaron volt amugy a baratnommel a lagzija)En nem tartom tul tisztessegesnek a dolgot,forditott esetben biztos orulnek,ha tudnam.
jan. 18. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Akárhány ilyen esetről hallottam, mindig azt hozták ki hibásnak, aki csak "jót" akart. Az ember szeret a párjának hinni, nem egy "idegennek". Ebből nem fogsz jól kijönni. Ettől eltekintve, a te párod viszont rád bízott egy titkot, nem lenne szép elárulni.
jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Én a lány helyében tudni szeretném.

Amúgy azért is mondanám el, mert ha mondjuk gyerekük lenne, a csaj szívna, hogy egy ilyen féreggel állt össze, de akkor már nyakán a gyerek.

jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A #2-es egy szarkeverő, ne hallgass rá.
jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok közöd ahhoz a csajhoz, eleve a párod barátján keresztül ismered. Megharagudhat rád a párod, a barátja meg a lány is, akinek el akarod mondani.

Mindig a hallgatás a legjobb, ezt a saját életemből is megtanultam. Eleve a párodtól tudod a bizalmas infót, nem? A párod azért mondta el, hogy kikotyogd? A párod nem fontosabb, mint az a lány?

jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Alap esetben, ha jóindulatból szólnál, akkor az még oké, de ez macerásabb helyzet. Mivel nem a csaj volt a te barátnőd, hanem a férfi a párod barátja, és ezt neked titokként mondták el. Akár milyen gerinctelenség, nem a te dolgod beavatkozni. Ha nekem a hátam mögött intézkedne a párom, (ha elárulnék neki valamit), meg pletykálgatna én biztos nem örülnék neki. Magaddal foglalkozz, mert ha netán szakítanak is, valószínű, hogy a csávó maradna a férjed haverja a nőt meg lehet, hogy kb sose látnád többet.
jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha elmondod, te leszel a szr alak. Ha neked ez jó szerep, csináld, persze.


Nálam alap, hogy nem szólok bele más párkapcsolatába, mert nem az én dolgom, és nem akarok én lenni vgül "aki szétbrmolta" a kapcsolatot, "irigy, azért hazudozik" - és társai.

jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!