Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt részetek olyan baràtsàgba...

Volt részetek olyan baràtsàgban ahol jàtszadoztak az érzéseitekkel vagyis visszaéltek a jó indulatotokkal? Milyen példàkat tudnàtok mondani?

Figyelt kérdés
jan. 20. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Úgymondanám kihasználtak és igen visszaéltek a jóindulatommal. Anyagiakban meg átvertek.

Barátság mint olyan nem létezik!!!

jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz,baràtsàg nem létezik...csak szükség megoldàs még az illető nem talàl màst,pàrt vagy egyéb elfoglaltsàgot
jan. 20. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább társkeresés ez.
jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig inkább olyan volt,hogy amikor párkapcsolata lett barátomnak,akkor ritkult a találkozás,majd teljesen el is maradt. Pedig több éves és mély barátságok voltak.
jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a másik kérdés is a Tied vagy sem, nekem volt nárcisztikus fiúbarátságom.

Ott volt minden: bírálat, utána hízelgés, leértékelés, gázlángozás, csenddelverés, beígért program, aztán eltűnt stb stb. Nem kívánom vissza azt az időszakot. Annyira magához kötött, szinte a függőség jelei mutatkoztak. Azóta sokkal óvatosabb és távolságtartóbb vagyok.

jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.Milyenek voltak az eltunesei?
jan. 21. 08:22
 7/8 anonim ***** válasza:

A gimis legjobb barátnőm nárcisztikus volt. Ezt pedig nem csak rámondom, hanem halomszámra olvastam az erről szóló szakirodalmat, és ijesztően pontos volt az egyezés a csaj, és az ott leírtak közt.


Állandóan versengett velem, mindenkinél jobbnak mondta magát. Mániákus hazudozó volt, semmi empátia nem volt benne, ha valaki valamilyen szomorú, megrázó történetet mesélt, neki mindig rá kellett valamivel licitálnia, hiába nem volt köszönőviszonyban a két dolog. Szeretett másokat kihasználni, kétszínű és arrogáns volt, mindig irigykedett másokra, de sosem tett azért, hogy neki jobb legyen.

Megbeszéltünk egy közös programot, amihez nekem kellett volna többet utazni. Volt egy megérzésem, és inkább ráírtam. De napokig nem reagált, meg se nézte, majd utána egy mondvacsinált indokkal rázott le.


És az egészben az volt a legdurvább, hogy az első 2-3 évben ezek csak 1-1 pillanatra jöttek elő, és nem vettem őket komolyan. A végére pedig állandóan ezekbe botlottam. A végzős évünk alatt minden beszélgetés abból állt, hogy panaszkodott, kéretlenül, és olyan nyomasztó stílusban, hogy már mentálisan nem bírtam tovább. Aztán kezdtem ezeket szóvátenni nála, normálisan, kedvesen. Kétféle kimenetele volt: vagy eljátszotta, hogy nem hall, vagy pedig betámadt, mondván, én csak bántani tudom őt.

Az egyik ilyenből pattant ki egy nagy(obb?) veszekedés, amit sosem sikerült rendesen megbeszélnünk.

jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Volt egy megerzesem"...nagyon jol irod,a megerzesek sokszor sugnak csak kell rajuk hallgatni.

A masik amit jol irsz a dolgaik egy- egy pillanatra bevillanak csak hat azt nem ertjuk a baratsag pozitiv fazisaban pedig sokszor az apro reszletek kulcs az egesz helyzethez vagyis ha tudunk a sorok kozott olvasni.

jan. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!