Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bejövök a párom haverjának?

Bejövök a párom haverjának?

Figyelt kérdés
A párom kb 2 éve ismerte meg ezt a srácot. Ritkán találkoznak/találkozunk vele. De az utóbbi időben kifejezetten került minket, pedig iszonyat jó kedvűen és tartalmasan telnek a találkozóink. A hétvégén volt nálunk, és iszogattunk kicsit, és hát van pár közös benne és bennem. Sokszor láthatóan zavarban volt, és olyan is volt, hogy a párom belekezdett valamibe, ő pedig közbe vágott, és rólam kérdezősködött. Folyton azon kaptam, hogy néz. A párom másnap elkezdte nekem mondani, hogy szerinte bejövök neki. Pedig ő nagyon nem egy féltékeny típus, nem zavarják az ilyesmik...Mondtam, hogy most, hogy mondod, nekem is feltűnt. Nem szeretnénk elveszíteni, mert jó fej srác, de aggódok, hogy mi lesz, ha ez így folytatódik.

febr. 19. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy látom, hogy bejössz neki.
febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Diszkréten dugjatok egyet és kész.

Ha neked is tetszik...

febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan gyanúm, hogy neked is bejön ő. Pedig én sem vagyok egy féltékeny típus 🤣

Különben miért is foglalkoztatna, hogy mennyi minden közös bennetek

febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
3 ezt akartam írni xddddddd
febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
#4😉
febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, helyes srác, de nem szeretnék tőle semmit 😅
febr. 19. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ez nem túl hihető.

A normális az lenne, ha megszakítjátok a kapcsolatot. Már most a fejedbe férkőzött, pár találkozás, aztán szerelmes leszel.

febr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!