Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti viszonylatban mit...

Baráti viszonylatban mit neveznétek árulásnak?

Figyelt kérdés

Nincs személyes problémám, csak érdekelne mások véleménye.

Nálatok mi az a pont, az a határ, ameddig azt mondjátok, hogy egy barátotok simán csak egy rossz döntést hozott rátok nézve, és mi az a határ, amitől árulásnak mondanátok.

Illetve egy másodlagos kérdés, hogy megbocsátható-e a baráti árulás? Vagy van-e olyan ami megbácsátható, és olyan ami nem?



febr. 27. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haver csajára rányomulni pl.. Ez elég nagy árulás. Kipletykálni a barátot a háta mögött, keverni a szart, befeketíteni mások előtt.. Barát lejáratása, megalázása, akár haveri körben, akár nagy nyilvánosság előtt számomra megbocsáthatatlan, főbenjáró bűn és semmi mentség nincs rá.
febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kibeszélés, bizalmas dolgok továbbadása, rosszindulatú pletykálás, hazugságok terjesztése. Sajnos volt ilyen. Én megszakítottam az ilyenekkel a kapcsolatot. Hogy lehet megbocsátani? Milyen barát az, akinek semmit se mondhatsz el, mert továbbmondja, sőt, még hozzá is költ, vagy csak magától kitalál történeteket és terjeszti? Az ilyen embereket jobb elkerülni, nem barátkozni velük.
febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kibeszélés vagy hátbatámadás, pénzügyi lehúzás

Nálam ez megbocsáthatatlan onnantól kezdve biztos megszűnik a barátság kibeszélés esetén, hátbatámadás és pénzügyi lehúzás esetén pedig az ismerettség is

febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Sokat kakilni
febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1 jó meglátások szintén
febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi számít annak?
febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az se esik éppen jól,ha a barátom egy másik barátjának mondd el rólam dolgokat,mert úgy érzem,az nem tartozik rá,és mert az én barátom megbízik abban az emberben,nem jogosítja fel rá,hogy a magán dolgimmal is tisztába tegye.De ugyanígy zavar az is,ha nekem mondana el dolgokat a barátom egy másik barátjáról.Erkölcstelennek,tisztességtelennek tartom.
febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az árulást.
febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!