Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan barátod, akiért...

Van olyan barátod, akiért képes lennél tűzbe menni, feláldozni magad?

Figyelt kérdés

Akivel már-már testvéri viszonyod van és mindent képes lennél feláldozni érte.

Tűzön-vízen át kitartasz mellette jóban-rosszban, adott esetben még az életedet is feláldoznád érte. Van ilyen barát az életedben?

Néha elszomorodom, amikor látok baráti társaságokat, engem meg senki le se kakál.. 💩 Az baj, hogyha nekem nincs ilyen legjobb barátom és értem senki se tenne keresztbe egy fűszálat sem?



márc. 8. 15:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Pedig empata vagyok, nem tudom mi baja velem az embereknek.. 🤷‍♂️🤷‍♂️
márc. 8. 15:37
 2/8 anonim ***** válasza:
A páromért, családomért sokmindent megtennék, akár az életemet is áldoznám talán. Barátokért is sokmindent megtennék, de nem halnék meg értük. Úgy érzem ez minden esetben kölcsönös. A baráaaim nem halnának meg értem, nem is akarnám, de sokmindent megtennének értem.
márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# Hmm, azért hiányzik egy "tesó".. Akivel majd egy következő inkarnációmban is együtt lehetek. 😊😊
márc. 8. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincs.
márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs ilyen barátom, sőt, már semmilyen sem. Ami elég szomorú, pláne, így leírva.
márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a ferjem az egyeduli es legjobb baratom. 47 eve vagyunk egyutt. erte barmit megtennek es o is ertem. barataink csak feluletes ismerosok vannak.
ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már nincs ilyen... Tizenéves koromban még úgy éreztem, hogy van, de az élet rendre megcáfolta az ilyen érzéseimet az elmúlt években. Így, a 30-as éveim első felében járva ott tartok, hogy már barátaim is alig vannak. Akit a legjobb barátomnak tartottam, nemrég párt talált, megnősült, pár hónapon belül megszületik az első gyerek. Ha egy hónapban egyszer tudok vele találkozni, az már sajnos jónak számít... 32/F
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!