Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig megbánt az egyik...

Mindig megbánt az egyik legjobb barátnőm. Már nagyon elegem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég személyesek a dolgok. Amit ide nem írok ki, de jól esne ha privatba valaki irna elmondhatnam neki amiket mond nekem
márc. 11. 15:43
 1/8 anonim válasza:
91%
legyél õszinte és egyenes mondd meg hogy zavar, ha emiatt eltávolodik toled akkor annyit is ér
márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Mit tegyél?

Lazítsd vele a kapcsolatod. Vagy akár teljesen távolodj el tőle, ne barátkozz vele.

A "legjobb barát(nő)" meghatározásába nem szabad beleférnie annak, hogy rendszeresen megbánt a másik.

márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Elmondtad neki, hogy neked hogy esnek ezek a dolgok vagy csak csendben tűrsz? Ha igen, ez lenne a megoldás is (ha nem veszi észre magát, akkor neked kell szólni); ha pedig ezek után is folytatja, akkor leépíted.
márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Múltkor már úgy voltam vele, és hozzá sem szóltam egesznap nem is érdekelt mit mond. Aztan mind kérdezgette mi a baj stb és mivel elég nehéz meg sok évet kihúzni egy osztályban ezért úgymond megbocsajtottam. Következőkor nem fogok, mert már tullépte a határt.
márc. 11. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Tehát továbbra SEM mondtad és mondod meg neki, hogy mi a bajod. Ez a legnagyobb hiba. Tedd meg, mert szóból ért az ember.
márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez alap dolog a suliban. Biztos te vagy sértődős.
márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írd le privátban. Érdekel.
márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, ha gondolod, nekem is leírhatod.

Így általánosságban annyit tudok mondani, hogy próbáld objektíven eldönteni, mennyire durvák amiket mond a lány. Ha azok, akkor tüntesd el az életedből, ha nem (annyira), akkor beszéld meg vele. Ha ért a szóból, minden rendben, ha nem, akkor tüntesd el.

márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!