Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagolnátok azt a legjobb...

Hanyagolnátok azt a legjobb barátot, aki ha találkára hívtok, lemondja, közbe rakja ki a sztorikat, hogy másokkal sétát, rád valamiért sosincs ideje hogy találkozzon? (Folyt lent)

Figyelt kérdés
És valamint pánikbeteg, és arra fogja hogy nem mer utcára menni, közben Balatonra járkál, veled meg nem találkozik, de ha baja van, elvárja hogy vegyél neki valamit, adj pénzt és nyugtasd meg, de ha neked van bajod, eltűnik egy pár napra stb? Ő azt mondja legjobb barát, sőt eléggé homokos mert egyszer kiverte nekem

ápr. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Eleve ő hanyagol téged.
ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Van egy rossz hírem ha egy pasi kiverte neked és te hagytad te is homokos vagy... amúgy meg ja hanyagolnám
ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Nem ért rá, mert szakdogázott. Pár hónap múlva kirakott képeket, hogy kávézni ment ezzel, bulizni ment azzal. Gondoltam, akkor ráér, megkérdeztem volna-e kedve találkozni. Azt mondta igen. Elküldtem 5 dátumot, hogy jó e valamelyik. 1 pillanat alatt rávágta, hogy nem. Aztán később előállt egy másik időponttal, hogy jó-e nekem. Jó volt és megbeszéltük a helyet is. Pár nappal a találkozó előtt írt. Le kellett mondania, mert szakdolgoznia kellett. Nem haragudtam meg rá, csak megértettem, hogy nem akar velem találkozni. 🤷‍♀️
ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!