Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátom" miért...

A "legjobb barátom" miért akar velem még mindig beszélgetni, ha elmondása szerint fél tőlem, és nem akar a barátom lenni?

Figyelt kérdés

1 hete összevesztünk, az volt, hogy becsapott engem elég durván, én szemébe mondtam, hogy egy féreg, amiért állandóan hazudozott nekem magáról is, meg arról, hogy elfoglalt, közben nem.

Most olyanokat ír, hogy akar velem beszélgetni, és érdeklődik mivan felőlem, de fél tőlem amiatt az eset miatt, és nem akar a barátom se lenni. Mit gondoltok, miért írja ezt, mit akar? Vagy nincs kivel beszélgetnie? Találkozni se akar, fel se hív... Nem értem egyáltalán, mi lenne a helyes lépés részemről. Én már bocsánatot kértem sokszor, hogy úgy megszídtam, viszont teljesen el lett felejtve az, hogy igazából sokszor segítettem neki, fizikailag is, lelkileg is... A hazudozás az volt, hogy csomó mindent hazudott magáról, hogy jobban megsajnáljam, és a saját szememmel szembesültem a srác valóságával.


Én szeretnék vele találkozni, beszélgetni, de ő már nem.


ápr. 25. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Fontos dolgot hagytam ki!

Többször megmondtam neki hogy akkor tiltsuk egymást, hagyjuk egymást, ekkor rögtön olyat írt hogy ne, meg ő akar velem beszélgetni stb, én ilyenkor megmondtam, hogy nekem meg internetes felszínes emberekre nincs szükségem pláne ezek után, hogy ha jó vagyok neki, néha találkozunk (egy városban élünk), de ha valami van, akkor ez.

Mindig ő ír reggel hogy szia jó reggelt, szóval nem tudom.

ápr. 25. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Oldd meg.
ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem boven megbocsajthatnad ezeket a hazugsagokat neki. En megertenem. Egy unalmas eletet elo azt gondolja ,h nem baratkoznek vagy nem jarnek vele emiatt. Foleg h tudja, elfoglalt vagyok es nala joval izgalmasabb eletet elek. Bocsass meg neki.



"Akk mosolyog,erosebb,mint,aki haragszik." Azaz gyozd le az egod es nezz a tettei moge. Ertsd meg ot.

ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el azokat az embereket akik manipulálnak..már pedig az illető..
ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnek tűnik, nem barátkozásnak :D
ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!