Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkozik velem...

Miért nem barátkozik velem senki? :/

Figyelt kérdés

29 éves meleg fiú vagyok és egyszerűen senki nem barátkozik velem.


Én elég barátságos vagyok, szeretek beszélgetni, bicajozni, fotózni, filmeket nézni.

Mi lehet az oka, hogy senki se barátkozik velem? :(



ápr. 27. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Lehet azért, mert meleg vagy. Én sem barátkozom melegekkel.
ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Azokat én sem csípem.
ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ismeretlenül ezt nehéz megmondani az H jók a hobbiaid egy dolog lehet hogy a természeteddel van gond a meleg dolog engem akkor zavarna ha már eleve úgy indítanál hogy csak arról tudsz beszelni mivel az mindenkinek a saját dolga
ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
meleg vagyok,de idősebb és szintén ezt tapasztalom. Nem barátkozni,hanem szexelni akar mindenki :/
ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tatyó ***** válasza:
100%

Szerintem az van, hogy túl tolták LMBTQ- ideológiát, amiről persze nem Ti tehettek. Szerintem kb 10 ével ezelőtt még jobban tolerálták ezt a dolgot mint manapság, talán pont ezért. Nekem egyre inkább az az érzésem hogy az LMBTQ valójában nem a barátotok...

4-es válaszában is van valami...

ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tatyó ***** válasza:
Ja, és ha valaki aki kijelenti, hogy ő hetero és barátkozik Veled úgy, hogy tudja, hogy meleg vagy, és egy idő után tényleg jó barátok lennétek, ne próbálkozz be nála légyszi, (ha csak nem ő küld félreérthetetlen!!! jeleket) lehet úgy gondolod, hogy akár... de nem. Van ilyen.
ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen barátkozni veletek, nekem nőként nagyon nehéz a saját nememmel kijönni. Nem csak a vásárlás és a smink nálam a tema, sajnos normális csajokat nem is igen ismerek. 😄


24/N

ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!