Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezekután elvárnád, hogy...

Ezekután elvárnád, hogy kifizessem a nyereményt?

Figyelt kérdés
Egy lottózó mellett van a munkahelyem, és egy barátom megkért, hogy tegyek neki egy szelvényt 4 meccsel 5e forintért. Meló után valahogy elfelejtettem bemenni a lottózóba, és végül kiderült, hogy 33ezert nyert volna a fogadással. Az 5ezret természetesen visszaadtam neki, de láttam rajta, hogy haragszik, és elvárta volna, hogy a saját zsebből fizessem ki a nyereményét.

máj. 8. 18:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
55%

"nekem ennyit megérne a becsületem, és kifizetném. Persze ha százezrekről lenne szó, akkor harag ide vagy oda, nem fizetném"


Mennyi is pontosan a becsületed ára?

máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ha az ötöslottón lett volna főnyereménye és azt az 5 milliárdot kéne zsebből kifizetned.
máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
49%

Aki ezt kifizetné, az hol található meg amúgy, mert én is ilyen balek csicska lehúzható haverokat szeretnék, már elnézést.


A kérdező visszaadta az 5000-est. Ennél több nem elvárható tőle. A haver semmit nem bukott el, mert nem fizetett be semmit, nem történt fogadás. Ha esetleg ő maga felejtett volna el bemenni és megtenni a tétjeit, akkor kin követelhetné a 33 ezret, a Jóistenen? Senki nem tartozik neki semmivel, legközelebb menjen be maga vagy intézze online, mint minden normális ember.

máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
67%

El se vállaltam volna ilyeneket. De nekem nincsenek is ilyen ismerőseim akik erre kérnének. Meg akik eleve lottóznak, tippmix, meg ez a szint.



Amugy ilyenekkel már csalásokat is csináltak hogy pultosokat kertek meg téteket tenni hogy mindjárt bemegy kifizeti de ugye nem mentek be. Reszletek valahol a neten


[link]

máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
#13 A balek csicskaság az, hogy megígérsz valamit, amit aztán nem tartasz be.
máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem illene.


Kispélyás vagyok ezen a téren, de te tettél egy ígéretet.


Ha jött amit akart, és te megígérted, akkor bizony fizesd ki. Vagy a felét.

máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
66%

#16 vagyok.


És itt nem a pénzen, hanem az ígéreten van a hangsúly.

máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem jogos hogy elvárja.

Eleve ha rajta múlik, meg se próbálta volna, az ötezer forinját pedig visszaadtad

máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

Még jó hogy, nem egy gyereket bíztak rád, hogy vidd el az óvodába.


Elfelejtetted volna, jobbik esetben még most is a villamosmegállóban sírna.


Elveszett, bocs.

:)

máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Pénzügyben nincs pardon, - intézze magának a pénzzel összefüggő dolgait!

Már ott hibáztál, hogy elvállaltad a vásárlást!

máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!