Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat,kapcs...

Hogy szerezzek barátokat,kapcsolatokat ,ha mindenkinek már van?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és kb.nincsenek barátaim. Járok sportolni ,diákkörbe,ide-oda ,beszélgetek csomó emberrel ,de senki sem ragad meg. Nincs kivel elmennem buliba ,koncertre vagy egy kávéra se. Közösségiken meg mindenkit látok ,hogy mindenfele megy és ez eléggé frusztráló. Sokszor előttem szövődnek jó haveri-baráti kapcsolatok és én mindig kimaradok belőlük. Mindig lesznek, kialakulnak belsős poénok ,amiket én nem értek. Meg mimdig van jobb,mint én. Ha valaki más ráer mellettem,akkor inkább őt hívja el az a barátnőm,akivel előtte 2 hétig tök jóban voltunk. Ráadásul a szemem láttára ,miután mi lebeszéltük. Hogy inkább vele menne.Ennyire szar társaság lennék? Az a baj,hogy ez már hatással van a viselkedéseimre is ,hangulat-ingadozások,dühkitöréseim is vannak néha. De persze nem mások előtt ,inkább itthon. Amikor valakit el akarok hívni valahova ,szánalmasnak érzem magam,és felek megnézni mit írt. Mert kb.mindenkinek van jobb társasága,mint én. Mindenkinek vannak BARÁTAI. Nekem miért nem?

Pszichologusom azt mondta,hogy én úgy hiszem ,hogy mindenkinek van hatalmas társági élete,pedig valójában ez nem biztos ,hogy így van ,és jeleznem kéne ,hogy egyedül vagyok. De én tenyleg úgy látom ,hogy mindenkinek van. És sosem voltan bunko,neha még kihasználni is hagyom magam,mint annak a csajnak aki inkább mással ment volna el. Mit lehet tenni? Mi a hiba? Én már nem birom ezt sokáig. Jön a nyár,kellenének programok. Soha nem bírok beilleszkedni és ezen változtatni szeretnék.



máj. 19. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Még nagyon fiatal vagy, előtted az élet. Majd jön valaki, akinek te leszel a legjobb barátja, és viszont ☺️
máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Szeribtwm próbálj minél többször felajánlani valamilyen programot minél több ismerősöddel, aztán valamelyik csak bejön.

Annak a csajnak aki lemondta a megbeszélt programotokat, meg mindenkenképp megmondanám, hogy ez nagyon inkorrekt volt és rosszul esett...hátha...

máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ja, megmondhatod neki, de ne várd, hogy magába nézzen. Az emberek többsége nem képes rá. Inkább megsértődik, és még te leszel a rossz 😅
máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg programokat, lehetőleg többfélét, javasolni, bedobni a diákkörben, vagy a sportod közben megismert embereknek. Még mindig nagyon népszerűek a szabadulószobák, sokan szeretik, valakik biztos igent mondanának rá például.

Vagy nincs valaki, akivel suli, sport után egy irányba mentek haza? Tőle is esetleg meg tudnád kérdezni, hogy szeretne-e beülni egy sütire, limonádéra. Hátha.

máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!