Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány akivel egy ideje...

Van egy lány akivel egy ideje jó barátok vagyunk, spontán megdícsértem miért jött zavarba?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy találkozunk, beülünk valahová beszélgetni, mivel jól ismerjük egymást, de már pár hete nem találkoztunk, megdícsértem hogy milyen csinos, milyen jól néz ki, erre ő azt mondta hogy köszöni, húú de ne hozzam zavarba. Ezt mindenféle hátsó szándék miatt mondtam neki, mivel ő is megícsért engem előtte, hogy jól nézek ki, de ezt úgymond megszoktam már. Ennyi idő után egy barát bókjától miért jöhet zavarba egy csaj?
máj. 24. 10:45
 1/7 anonim válasza:
Tetszel neki.
máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Kicsit fura hogy most éppen van pasija, ezt nem is gondoltam volna hogy még így is zavarba jött előttem.

máj. 27. 13:31
 3/7 anonim válasza:
Bocsi, de hány évesek vagytok?
máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk már tini korosztály ha arra gondolsz hogy eslő kapcsolatok egyike
máj. 28. 20:01
 5/7 anonim válasza:
A pasi változhat. Lehet, hogy te jobban bejössz. A csajok sokmindent mérlegelnek. Ha megdicséred, biztosan azt gondolja, hogy tetszik neked.
máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5

Értem, lehet benne valami. De annyira ismerjük már a másikat, hogy szerintem már nem kellene zavarba jönnie előttem. Én sem jövök már zavarba előtte.

máj. 28. 21:04
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is jött zavarba, csak így akarta jelezni, hogy több mint barátként is szóba jöhetsz.
máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!