Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire gyakori ez? Nő...

Mennyire gyakori ez? Nő létemre utálok takarítani, nem érdekelnek a nőies dolgok.

Figyelt kérdés

Főzni nagyon szeretek, de a takarítás nagyon nem a szívem csücske.


Eléggé férfias vagyok. Nem kinézetre, hanem természetre.


Sportolni szeretek, (kerékpározás, futás, úszás, kondizás) pókerezni szoktam, a virágok nálam meghalnak.


Inkább elmegyek 12 km-ert túrázni a kutyámmal, minthogy takarítsak.


Egyszer megkaptam, hogy nincsen női lelkem.

Se a gyerekek, se a virágok nem érdekelnek.


Normális ez?


máj. 24. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a nők többsége se szeret takarítani. Én se szeretem, csak muszájból csinálom, mert nem akarok szemétdombon élni. A hobbijaid se tesznek nőietlenné, ez nem ezen múlik.
máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Szeret egyáltalán bárki takarítani? Szerintem csak muszájból csinálja az emberek túlnyomó többsége.
máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katona Dius ***** válasza:
87%

31/N

Utálok takarítani, de nagyon. Mosni is. Csak azért csinálom, mert muszály.

Főzni még úgy ahogy szeretek. A virágokkal elvagyok. Ha lehet, inkább a kertet csinálom. Karatézok, metált hallgatok. Szerintem mindenki olyan, amilyen. Nem vagyok habos babos rózsaszín hercegnő, de nekem így jó. Nem érdekel, normális-e :D

máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg felnőtt létemre nem tudok és nem is érdekelnek a szerelős,autós dolgok,pókerezés,horgászat,bográcsozás sem.akkor nekem meg férfi lelkem nincs. 32/f
máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
A nők egy kisebb hányada ilyen, tehát egyre gyakoribb. Nyugi.
máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítani én sem szeretek, de mivel a rendetlenséget sem szeretem így nyilván megcsinálom.
máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Ezek nem nőies dolgok, hanem házimunka és elég sokan utálják, nemtől függetlenül. Én ránézésre nőies vagyok, ruha, smink, lópikula, nőiesnek tartott hobbim is van, mégis rühellem a házimunkát, a virágokat meg a gyerekeket is.
máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A növényeid nem azért halnak meg, mert nőietlen vagy, hanem mert nem értesz hozzájuk. A hozzáértés pedig nem női jellemző. Ha életben akarnád tartani őket, akkor utánanéznél és szakszerűen gondoznád őket. A takarítás sem női kiváltság, hanem alap dolog, amit bárki képes elvégezni, ha tiszta lakásban/házban szeretne élni. A gyerekvállalás meg nem mindenkinek való, és elég az átlagtól egy kicsit eltérő hormontermelés, és máris nem érzed, hogy szeretnél utódokat felnevelni.
máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!