Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem az...

Miért csinálja ezt velem az ellenkező nemű jóbarátom?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyen nagyon jóban voltam egy férjes szépasszonnyal. Jól tartja magát és még okos is. Sokat beszélgettünk, mindig egy hullámhosszon voltunk. Amikor szakított velem a barátnőm, ő vigasztalt, tanácsokat adott. Egyszer majdnem össze is jöttünk, de aztán mégsem lett semmi köztünk, megbeszéltük, hogy a barátságunk fontosabb. Azután ő költözés miatt másik munkahelyre ment. Szomorú volt, azt mondta, kár, hogy vége lesz a barátságunknak a távolság miatt. Én biztosítottam róla, hogy mindig keresni fogom. Így is volt. Telefonon tartottuk a kapcsolatot, vagy egy év után elkezdett egyre ritkábban írni, keresni, szinte ignorál. Olyan más lett. Ha kérdezem, az időhiányra panaszkodik, mindig rohan, sok a dolga. Eddig minden héten beszéltünk most meg már eltelik egy hónap is és nem keres. Ha én hívom akkor épp nem ér rá. Miért csinálja ezt? Pedig mikor elköltöztek ő szomorkodott azon, hogy el fog engem veszíteni, mert nekem már ő nem lesz fontos és most tessék ezt csinálja. Miért?

máj. 24. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert alig van személyes interakció. Kinek kellene évtizedekre egy online bará aki soha nincs ott ha beteg ha sír vagy akár együtt örülni nevetni vele hanem a teloban van? Az nem lenne a normális ha ehhez a semmihez bárki is ragaszkodni tudna évekig is.
máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Mert férjes. Neki csak arra kellettél, hogy ha tönkremenne a házassága, legyen kihez mennie. Sajnos tapasztalat.
máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Elköltözött, megváltozott az élete. Továbbá 2-nek igaza van. Lehet, hogy várt tőled valamit, írtad is, hogy majdnem összejöttetek. Lemondott rólad. Lehet, hogy ķínjában, de ez nem változtat a dolgon. Hagyjad.
máj. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ez tök természetes dolog. Már nincsenek közós élnényeitek, az meg hogy telefonon megbeszélitek a történteket, az nem ugyanaz. Hümmög rá egy sort az ember, mond vm unalmas frázist, nevetgélés, aztán leteszitek. Meg aztán ő közben lehet tényleg nyakik van a melóban, új emberekkel ismerkedik. Nem hívogasd ilyen gyakran, fél évente rányomod a hívás gombot, beszelgettek, nem feszülsz be rá, aztán kész.


Úgy érzem te egy cseppet kapcsolatfüggő lettél vele. Vagy túl sokat gondoltál bele ebbe a futó munkahelyi kapcsolatba, de ő már elengedett téged.

Gondolj bele, hány gyerekkori barátoddal tartod a kapcsolatot? Hány osztálytársadat hívogatod? Na ugye!

máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!