Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mit csináljak?

Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok.

van egy lány barátom de én többet érzek iránta mint szimpla barátság. ezt már elmondtam neki ...azt mondta h ő is nagyon szeret de nem érez többet. most neki van büntudata hogy nemtud segiteni h elfelejtsem őt.

szeretnék vele ugyanilyen jóba lenni de nem szeertném h többet érezzek.de nem tudom kiverni a fejemből. pedig nagyon ritkán találkozunk mert elköltöztem így csak interneten kerszetül tartjuk a kapcsolatot ://

tudnátok tanácsot adni hogy hogyan felejtsem el? de úgy hogy barátok maradjunk!?



2012. ápr. 11. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akarod elfelejteni?semmi okod nincs rá,hogy elfelejtsd!Beszélgessetek a neten keresztül azt kész
2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem úgy szeretném elfelejteni...hanem csak szerelmi téren ..mert igy neki is és nekem is elég rossz ://
2012. ápr. 11. 17:44
 3/4 Vicky28 válasza:
nem tudom, mennyire súlyos a helyzet, de lehet, hogy úgy eltudod felejteni, ha lesz melletted egy másik lány. De az is lehet, hogy erre még nem vagy kész. Akkor viszont hagyd, hogy az idő megoldja a gondot.
2012. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2021. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!