Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim mind olyat csinálna...

A barátaim mind olyat csinálnak amit én nem nézek jó szemmel! Le tudom őket beszélni róla?

Figyelt kérdés
Az osztály 90% cigizik.. a barátaim is elkezdtek..:S de én nem akarom hogy ők is!!! Ma pl.: egyik legjobb barátnőm ilyet mondott: " nem mondom el, mert tudom hogy úgysem támogatsz.." és egy doboz cigi volt nála.. (14évesek vagyunk) ..:'// meg van egy csaj jóba vagyunk de néha ki nem állhatom.. és ma ilyent mond az egyik srácnak: " ne sírjon a szád .. majd adok az innid helyett 1szálat.. nah jó 1 dobozzal!!" :O ? komoly?! meg attól félek hogy az a srác is elkezd cigizni aki tetszik..:(( megtudom akadályozni??? mert én nem fogok cigizni!!! az 100!!!segítsetek lécci!! :'((

2012. ápr. 26. 16:58
 1/2 anonim válasza:
hacsak nem teljesen hülyék, vagy nincs szociológia vagy pszichológia diplomát elég kevés rá az esély. föleg hogy gyakorlatilag semmi közöd nincs hozzá ök mit csinálnak, és ezt tudják ök is..
2012. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az egyikőjüket sikerült róla lebeszélnem a cigiről... ez már félsiker.:DD ??!
2012. ápr. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!