Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi? Az LB-m nem is az LB-m?

Mi? Az LB-m nem is az LB-m?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon-nagyon jóba vagyunk. Énnekem ő az LB-m. És és azt hittem, hogy én is neki. De rájöttem, hogy nem. És valahogy ez annyira fáj. Általános 8 éve alatt nem volt LB-m és akik a barátnőim voltak azok csomószor hagytak úgymond egyedül, hogy nem törődtek foglalkoztak velem. Abszolút. Én meg szép csendesen szomorkodtam ilyenkor. És most amikor már örültem ez a lány is egyfolytában egy másik lányról beszél, hogy mennyire bírja és, hogy ő az LB-je. Félek, hogy megismétlődik az általános meg a csajt is nagyon-nagyon bírom. Meg mostanában nincs is velem sokat pedig én próbálom nem piszkálni/nem ráakaszkodni (bár eddig még senkire nem szálltam rá).

Mit tegyek? Hogyan tudnám bebizonyítani neki, hogy én is vagyok olyan jó/szép/kedves/okos mint az ő LB-je?



2012. máj. 7. 21:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hát oltárian kíváncsi vagyok, mi az az LB???????
2012. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocs csak siettem: legjobb barátnő
2012. máj. 7. 22:02
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem is ezen a kifejezésen van a hangsúly hanem szeretnék végre egy olyan barátnőt akivel sülve-főve együtt vagyunk.
2012. máj. 7. 22:03
 4/15 anonim válasza:
27%
Most komolyan nem általánosos vagy már? A szöveged alapján egy 5-6-os kiscsajnak gondoltalak. Amúgy pedig valószínű, hogy a stílusod miatt nem akar az 'LB'-d lenni, ki akarna? Miért vagy ennyire rákattanva? Barátkozz te is mással..
2012. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hülyének nézel de szörnyű volt az általános.
2012. máj. 7. 22:08
 6/15 A kérdező kommentje:
És tényleg hülye vagyok de az még nagyon bennem van 3/4 év után is
2012. máj. 7. 22:09
 7/15 A kérdező kommentje:

Am: már mondtam: a stílusom NEM ILYEN. Csak most nagyon hisztis kedvemben vagyok.

Írtam nem akaszkodom rá. És nem is akaszkodtam rá senkire.

Barátkozzak mással? Basszus az összes többi ismerősöm (az összes) nagyon hülye!

2012. máj. 7. 22:11
 8/15 anonim válasza:

Hmm.. a többi ismerősöd nagyon hülye.

Te ezt írtad magadról: "A kérdező kommentje:


És tényleg hülye vagyok de az még nagyon bennem van 3/4 év után is"


Akkor? Összeilletek, nem?

2012. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! Kösz ezt megkaptam.

Ők máshogy hülyék! :)

Én csak béna vagyok azért mert félek, hogy úgy járok mint általánosban.

Az ismerőseim (nagyon sz*r helyen élek) 4,7/5 része cigizik/szexel/iszik 14-15 évesen.

A többit meg nem bírom. (jó bocs ők nem hülyék)

2012. máj. 7. 22:20
 10/15 anonim válasza:
100%
Minek "LB" ? Azért, hogy valakivl megoszd a titkaid, és utána pár évvel, amikor a fejlődésetek más utakat vesz, továbbvigye? Én életemben kétszer-háromszor bíztam meg másban, k*rva nagy szívás volt. Első esetben simán csak továbbállt, a másodikban már csúnya veszekedés árán hagyott csak békén, a harmadik elcsábította a férjem. Én felhagytam harminc év alatt az LB keresgetéssel és elfogadtam a tényt, hogy ha TE magad nem tudod boldoggá tenni magad, senki más sem fog. Keresd azt, ahol jól érzed magad, és nem mondom, hogy ne barátkozz, de tanulj mások hibájából, és gondold meg alaposan, mielőtt elkötelezed magad egy ember barátsága mellett. CSak azért, hogy elmondhasd, hogy van, azért nem kell.
2012. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!