Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy változtassak?

Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

A suliban van egy csomó lány, aki sokkal szebb nálam, meg jobban öltözködik (szerintem). Apuci pici lánykái. Gazdag, elkényeztetett kis ku@va mind. Mindegy, szóval egyik sem jeleskedik a tanulásban, nekem pedig nagyon jól megy (kitűnő vagyok, országos helyezések...stb), de még is azt érzem, hogy nekik több okuk van a boldogságra. Rengeteg barátjuk van, nekem pedig egy sincs. Szörnyű, hogy nyilvánosan tervezik a hétvégi programjaikat facebookon, én meg hétvégén is a négy fal között tanulok. Annyira strébernek, jelentéktelennek érzem magam, ráadásul vitathatatlan, hogy magányos vagyok, mert tényleg nincs barátom. Rengeteg éjszakát sírtam már át ezek miatt, hogy holnap még egy szörnyű nap, mikor senki nem fog hozzám szólni, mert anyum egész nap dolgozik, apum pedig nem él velünk. Már nyitni sem merek mások felé, mert elutasítanak, bunkón leráznak. Hogy változtassak? Esetleg van valaki ,akivel ugyan ez a helyzet?

12/L



2012. máj. 16. 16:51
 1/5 anonim válasza:
A szorgalmasan tanuló, mások által strébernek tartott gyerekeknek általában ez a sorsuk. A másik dolog, hogy te - anyagi okok miatt - nyilván nem tudsz olyan menő cuccokat venni, drága programokra, rendezvényekre járni, mint ők. De ne felejtsd el, hogy ők csak addig lesznek menők, amíg apu győzi pénzzel. Tudom, hogy most nagyon rossz neked, de amikor majd befejezed a sulit (vagy sulikat), akkor már nem csak a saját korosztályod vesz körül, s munkakörnyezetben ezek a jelenségek ritkán fordulnak elő. Lehet, hogy most még nincs barátod, de a környezeted változásával ez is másképp alakul. Ne keseredj el, ne akarj - csúnya szóval mondva - rajtuk lógni, úgysem fogadnak be, de mégis, akkor sem sok köszönet lesz benne. Ők most egy más világban élőnek érzik magukat. Ha gondolod, írj privit és akkor jobban "kitárgyalhatjuk" a témát.
2012. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Mintha magamat látnám 8 éve....
2012. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
És még most is.
2012. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mintha magamat látnám 50 éve....
2012. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne törődj velük.A tanulás pár év múlva nagyon hasznos lesz!Söpörd le a válladról őket!Jelentéktelen kis ribancok, akikből nem lesz semmi, max kúrva...
2012. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!