Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Beszéljek velük?...

Mit tegyek? Beszéljek velük? Keressek új barátokat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség a kérdés, de nem tudom, mitévő legyek. A legjobb barátnőm (és egy másik barátnője, akit ki nem állhatok, de vele barátkozik) abba a fiúba szerelmesek, aki mellett matekon ülök. Megkérdeztem tőle hogy ki tetszik neki, erre aztmondta hogy én. Nagyon meglepődtem, és ezt el is mondtam a lányoknak. Ők is megdöbbentek. Aztán, miután vége lett az óráknak, odajöttek hozzánk, és a barátnőm primadonnás hangnemben kijelentette hogy hazudtam nekik, hogy én is szerelmes vagyok abba a fiúba, és azért gondolták, hogy hazudok nekik, hogy én is szerelmes vagyok abba a fiúba és hogy szálljanak le róla. Erről szó sincs. Na, a mai napig sértegetnek, másoknál ócsmárolnak engem, szemétkednek, és feltűnően sugdolóznak, és az a legrosszabb, hogy nem értem miért. Minden reggel szorongva megyek iskolába, hogy megint mivel vádolnak és milyen szavakkal dobálóznak felém. Az osztályfőnökömnek meg nem merek szólni, mert attól félek, hogy jól lecseszi őket, és ezután mégjobban szemétkednek majd. Mit tegyek? Beszéljem meg velük? Keressek más barátokat? Ne törődjek velük? De annyira rossz, az órákon sem tudok koncentrálni miattuk... Segítsetek :(

2012. máj. 17. 15:54
 1/2 A kérdező kommentje:
És most a semmiért haragudnak.. Annyira rossz, legalább van egy lány, aki egy "kisebb" barátnőm, ő legalább vigasztal... :(
2012. máj. 17. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:
nálam nem pont ez volt. de ugyanaz a megoldás nálad is. volt 3 nagy 'spanom'(fiúk vagyunk). jó volt minden, elvoltunk. aztán széthullott a banda, sz*rtak rám, aztán alakultak a dolgok, néha jó volt, néha nagyon rossz. most nyáron jöttem rá, hogy nem kellett volna velük foglalkozni tovább, pedig nagyon jófejek meg minden. keresek új embereket magam köré és nem vesződök velük. max ha megvátozik a véleményük akkor odajönnek hozzám és ESETLEG visszafogadom őket. tudom hogy más a szitu, de a megoldás ugyan az. keress új barátokat, lehet hogy jobban kijössz velük mint ezekkel. bocs h kicsit hosszú
2012. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!