Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (pontosabban volt barátnőm) aki bármi hangsúlyozom bármi összejönne azonnal bekavar.

pl: most van egy nagyon jó fej srác folyamatosan együtt voltunk minden.. erre a csaj bekavart..

És ilyen hülyeségeket szólogat be hogy azért nem kell coopert futnom mert rokonom a tesi tanár (amúgy a kereszt ínszalagom majdnem elszakadt azért nem futottam).

És már-már jól esik neki hogy rossz nekem..

Tavaly nyáron folyamatosan együtt voltunk minden délután.

Most nem is köszönünk.. :|

14/l



2012. jún. 8. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szólj neki te is be valami ütőset,de semmiképp sem jó taktika,ha hagyod magad!:) én is hagytam magam és ha látnád,hogy hova jutottam,jézusom..:(


16/L

2012. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele.. szard le. De amúgy miért csinálja ezt? Összevesztetek? :'D. Na mindegy, én tuti nem foglalkoznék vele..

16/L

2012. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Irigy rád,mert veled foglalkozik a srác,vele meg nem:D szólj vissza durvábbat.
2012. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mond azt neki: legalább én velem foglalkoznak nem úgy mint veled, mert te olyan csúnya vagy hogy még pedomaci sem cuppan rád :DD én mindig ezt mondom és uttána nem baszogatnak-.- :) Sok szerencsét! 15/L
2012. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem Zsófinak hívnak?:)
2012. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem.. :D

Az egész abból indult (a veszekedés), hogy a barátnőnk (a volt közös barátnőnk) be kevert..(az elég személyes, hogy miről) erre ő elkezdett beszólogatni aztán én meg vissza.. mindez már vagy 4 hónapja..azóta alig beszélünk. :|

De amúgy már az egész osztályt utálom mindenki csak rosszat akar a másiknak, csak a sz** kavarja, mindenért köp mindenki ahhoz képest hogy ötödikben szinte testvérek voltunk..ááá. :\\

2012. jún. 9. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:

"mindenért köp mindenki ahhoz képest hogy ötödikben szinte testvérek voltunk..ááá. :\\"


Itt sírtad el magad? " ..ááá. :\\ "

2016. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!