Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem lehet már igaz FIÚ barátok...

Nem lehet már igaz FIÚ barátokat találni?

Figyelt kérdés

A suliban csak bunkók vannak,a városban meg ugyanazok akik a suliban.Lány barátaim vannak ,de rájöttem ,hogy egy fiú barát fele annyiszor se árul el.Nem tudom hol találhatnék egy rendes barátot.

15/n



2012. júl. 17. 19:27
 1/6 anonim válasza:

gyermekmegörzőben..


a többi pedig vagy nem csak a barátod akar lenni vagy meg akar dugni

2012. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én meg a lányokkal vagyok így. Akikkel próbáltam barátkozni, és tényleg jelezni hogy barátok legyünk, vagy csak "szórakozni" akartak velem, vagy csak "bizonyos esetekben" voltam barát, vagy csak "megpróbáltak kihasználni".
2012. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyanez..-.-"
2012. júl. 17. 19:39
 4/6 anonim válasza:
szívesen barátkoznék Veled ha Neked is van kedved hozzá :) hol laksz? nemrég költőztem pestre és még senkit sem ismerek
2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
írj privibe!:)
2012. júl. 18. 11:54
 6/6 anonim válasza:

Elmesélem a történetemet:

28F vagyok, kb 20 évvel ezelőtt nyaralás során összebarátkoztam az akkori koromtól 10 évvel idősebb lánnyal. Sokáig leveleztünk, aztán a kapcsolat megszakadt, mert férjhez ment a lány. Kb 4 évvel ezelőtt az iwiwen megkerestem, ahol megtaláltam. Nagyon nagyon sokat emaileztünk, smsztünk, telefonáltunk. Sajnos elvált időközben, minden gondjáról, bajáról és öröméről tudtam, éreztem azt, hogy emásra számíthatunk. Sajnos a nagy távolság miatt csak telefonon és interneten tudtunk beszélni egymással. Legutóbb ma és 2010 áprilisában beszéltem vele.

Szerencsére, talált magának élettársat, akivel boldog. Viszont a pasi féltékeny és nem engedi, hogy más fiúkkal barátkozzon, miattam hatalmas balhék voltak.

2010 áprilisában beszéltünk egymással, akkor aztmondta keresni fog. Semmi. Egyszer beszéltem vele,elmondta azért nem jelentkezett, mert gondolta, hogy jól vagyok és Minden jóttal köszönt el. Nagyon tisztelem és becsülöm őt, sajnálnám, ha megszakadna a barátságunk és ezt a több éves barátságot szeretném megmenteni!!!

Jó tanács: ha találsz egy fiú barátot (csak és kizárólag barát), becsüld meg, mert megérdemli.

2012. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!