Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell barátkozni?

Hogy kell barátkozni?

Figyelt kérdés
De komolyan. Még sosem csináltan olyat. Csak lesem hogy mások odamennek valakihez simán tök jól elkezdenek beszélgetni. HOGY?! Most megyek új suliba és jó lenne beileszkedni. De itthon sincsenek barátaim. A korosztályom mindig együtt mennek egymáahoz, vqgy buliba. Bár buliba amúgy se mennék. El nem tudom kézzelni hogy odamegyek valakihez és megkérdem tőlle hogy hogy van... Plusz velem nem is lehet beszélgetni, mert olyan max három perc mulva elintézem mi.den kérdését és jön a kínos csönd... Anya is mondja hogy barátkozzak, de nem tudom hogy kell.

2012. júl. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekel téged a másik ember?

Van érdeklődési köröd?

Szorongsz, félsz valamitől?

2012. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom nagyon...De szerintem menjel el valahova sportolni valamilyen csoportba.Az nagyon jo.Olyan sportot csinalj ami erdekel is teged es akkor olyan emberekkel fogsz talalkozni/ismerkedni akikkel jol kijössz.Csak szepen lassan :)
2012. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Érdekel-e a másik ember? Hát... igen. Olyan osztálytársaim is voltak akikkel nagyon szerettem volna olyan közeli barátságot létesíteni, de négy év alatt sem sekerült... :(

Hogy szoronganék valamitől azt nem tudom... Talán... Én nem tudom. Mindig fura érzésem van ha olyasvalakivel beszélek aki nem tartozik bele a legszűkebb kapcsolataimba. Csak azzal a néhány emberrel tudok feloldódni mással nem.

Ez talán azzal magyarázható hogy én elégé mások véleményétől függök. Na jó nem tudom értitek-e...

2012. júl. 25. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Andrew Matthews - Élj vidáman!

Andrew Matthews - Barátkozni jó!

[link]


Olvasd el ezt a két könyvet, a link alól letöltheted. Lehet, első olvasatra hülyeségnek tűnik, de ha belegondolsz, minden dolog csak a hozzáállásodon múlik és az akaraterődön. Ja, és ne feledd: ahhoz, hogy barátaid legyenek, neked kell baráttá válnod.


Aztán itt egy videó, az élj boldogan című könyvet sűríti össze tartalmilag: http://www.youtube.com/watch?v=SnwRx4J7Cto

2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszünk barátok :D?
2012. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

oké elkeztem olvasni az Élj vidáman c. könyvet, de.... Nagyon-nagyon hasonlít az univerzumus izés "vallásra" ( a Titok )

Utolsó, jó lenne ha ilyen könnyű lenne... :)

2012. júl. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!