Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan nyaljak vkinek?

Hogyan nyaljak vkinek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hogyan tudnék vkivel úgy jóba lenni, hogy nyalok neki? Nem szokásom ilyeneket csinálni, csak kíváncsi vagyok milyen egy nyalásra épülő emberi kapcsolat.

2012. aug. 6. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legszánalmasabb emberi kapcsolat!Nem nagyon szeretik sehol sem a nyalisokat....

Inkább add önmagad és magad miatt fogadjanak el mint haver vagy mint barát,ne azért mert csontig benyalsz valakinek.Jah,és ha nyalis vagy a pletykák főszereplője is leszel:D

2012. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha nő akkor mond neki hogy milyen sokat fogyott, ha férfi akkor dicsérd hogy milyen okos.
2012. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt mind vágom:D csak kíváncsi vagyok h 1 emberen kipróbálni milyen lehet. csak a kíváncsiság miatt:D
2012. aug. 6. 17:33
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: tinédzsereknél nem au ész a lényeg
2012. aug. 6. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..,jah vágom:D Csak ki akarod próbálni heccből,hogy milyen nyalni valakinek,és hogy milyen reakciót váltasz ki belőle.... Én még nem nyaltam senkinek,de hogy több negatív fog érni mint pozitív dolog ezzel kapcsolatban az tuti:D
2012. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha tinédzser akkor a mobilját dicsérd.
2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nemvalószínű h annyira észreveszi az illető. kivan már szemelve:D Azért van igazából nehéz dolgom, mert NINCS konkrét hobbija, érdeklődése, csak él a világnak. Szal felse birok készülni témákból. És az az érdekes h más nyalt neki kb pár hónapja, de elég szarul csinálta mert lerít róla, viszont az 'alany' nem vette észre. és nemtom hogycsinálta mert mindennap több órát voltam velük 1 társaságban mégse esett le hogyan csinálja:D
2012. aug. 6. 18:14
 8/10 yuda ***** válasza:

A munkahelyemen így nyalnak, de szerintem ez elég általános:

- sokszor együtt vannak, hallgatja miket mond, bólogat, egyetért mindenben, próbál hozzá közel kerülni.

Főnökről van szó, hiszen ki nyalna egy beosztottnak igaz?

Folytatom: bemegy hozzá, visz neki kávét, nevet a semmilyen viccein, csak azért mert főnök.


A megdöbbentő, hogy sok főnök vevő az ilyen gerinctelen emberekre, mert tetszik neki, hogy humorosnak tartják őket. Tényleg elhiszi, hgy egyik napról a másikra főnök lesz és úgy gondolja, azért nevetnek a viccein, mert tényleg vicces, pedig nem, csak hajbókolnak.

Egyébként általában a főnökök, ahogy én látom értékelik az ilyen gerinctelen embereket és biztonságot adnak nekik cserébe, jó előmenetelt a munkahelyen, mentesítik a nyalókat nehezebb munkáktól, mert az ő nyalójuk :D

Ez van.

Aki erre képes, azt mondom meg is érdemli, bár nem nevezném embernek, mert az emberi tartása elveszett.

2012. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként általában a főnökök, ahogy én látom értékelik az ilyen gerinctelen embereket és biztonságot adnak nekik cserébe, jó előmenetelt a munkahelyen, mentesítik a nyalókat nehezebb munkáktól, mert az ő nyalójuk :D "


Haajjajj,ismert ilyen csajt egy élelmiszerboltban...,Ő volt a főnöknő első számú kedvence,nem is kellett megszakadnia a munkában csak kasszázott meg nyafogott mindig valamin,hogy ez nem tetszik meg az... Nála még azt is elnézték ha késett reggel..

2012. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hmm... úgy érzem az igazi benyalást úgy lehetne kipróbálni, hogy tényleg függő helyzetben vagy az illetőtől. pl. tanár, főnök, politikai helyzet stb.


Már, ha a másik tűri az ilyesmit:)

de ha igen, akkor gondolom a reakciója (kedvező válasza, illetve az, hogy elhiszi, hogy te komolyan mondod, mert ő tényleg olyan értelmes, jó, kedves, vicces, szexi stb ) az segítene megérezni, hogy milyen is egy ilyen kapcsolat...


Szerintem kortársnak, akinek nincsen hatalma feletted nem ugyanolyan, ha hízelegsz.

2012. szept. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!