Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és a legjobb barátnőmnek (15 ő is) van most pasija nemrég jöttek össze pár napja)... Nekem nincs senki oké rossz érzés, hogy neki van de már volt fordítva, megértem. De azóta amióta ismerkednek megváltozott... Ellógott egy buliba, meg ilyenek... Meg az is rosszul esik, hogy a pasijához lejár, de ha én hívom le sosem jön el, mert neki nincs kedve. Elveszi tőlem a pasija! Egyébként ő az első barátja. Olyan rossz így, hogy csak telefonon beszélünk, meg a neten. Mit csináljak? megbántani nem akarom, meg csak benne bízok meg igazán..

2012. aug. 18. 16:46
 1/3 anonim válasza:

én is kb. ebben a helyzetben vagyok,csak a másik lány szempontjából,szeretnék rajta változtatni..

amúgy meg szerintem még hat az újdonság ereje,azaz lehet,hogy észhez kap pár nap múlva,de adj neki jelzéseket erre,hogy neked nem jó így...

2012. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond el neki hogy mi zavar ha igazán a barátnőd akkor megfogja érteni és időt fog rád szakítani,de ha csak a pasik és a hírnév érdekli akkor viszont ne törődj vele mert nem ő az igazi barátnőd,egyébként én ezt tegnap tettem meg és 14/l vagyok de nekem akivel csináltam nem ő volt az igazi barátnőm és kiderült hogy az orrom előtt van az igazi,nem szakított rám időt és nem is akrat ,van ez így
2012. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

semmit

azóta már 25 vagy

2022. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!