Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Maradjunk tovabbra...

Mit tegyek? Maradjunk tovabbra is baratok vagy inkabb ne?

Figyelt kérdés
Van ket baratnom,akikkel mar ket eve a legjobb baratnok vagyunk.Ahogy visszagondolok az osszes eggyutt tolott idonkre,nem tudom,hogy miert baratkoztam velluk,mert semmi kozos sincs bennunk,es nem azok,akiknek hittem oket!Egy csomo mindenben hazudtak,es csak rossz dolgokat hallok rolluk(es tapasztalok),most meg azt akarjak ,hogy en is kovessem oket ezekben a dolgokban.Szerintetek vessek veget a baratsagunknak?....Elvegre azt tennem,csak felek,hogy kesobb megbanom!

2012. szept. 12. 12:02
 1/3 anonim válasza:
Én szerintem,, ha nem szeretnél velük barátkozni akkor ne tedd, én ilyenkor arra szoktam gondolni hogy egyszer élünk úgy hogy mindent ki kell próbálni ;). De ha bírd őket akkor maradjál velük elvégre nem ők döntik el, hogy mit csináljál te. De ha csak a véleményüktől félsz akkor az hülyeség lenne mert én is gyakran félek mások véleményétől de túl lehet élni :). Remélem segítettem.
2012. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van. Én egyszer már megpróbáltam ezt, hogy megpróbáltam őket elfelejteni, de nem ment... Valami mindig vissza húzott hozzájuk, és pont ma sikerült az egyik lánnyal teljesen összevesznem, úgy hogy holnap megyünk kirándulni, és én elvileg velük vagyok egy szobába, de megpróbálom addig rendbe tenni mindent, mert bármennyire rosszak, és nem illenek hozzám én imádom őket :)
2012. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!Sokat segitettetek!:)
2012. szept. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!