Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak vele? Vagy...

Mit csináljak vele? Vagy lehet, hogy velem van a baj?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Van/volt egy legjobb barátnőm.Nyáron volt kb egy hónap amikor nagyon össze voltunk veszve mert elég nagyképű lett amióta elintéztem neki valamit amiért kap pénzt is és ezt megmondtam neki.Én őszinte voltam ő besértődött. Most, hogy elkezdődött a suli kibékültünk de nagyon megváltozott..:S a zenei ízlésemet leszólja(én ezt sose tettem meg vele) mindenen be sértődik, szinte hozzám se szól. Ha a tanár azt mondja üljünk el egymás mellől akkor ő egyből felpattan és el ül.Szinte az összes "barátomat" elvette. Nagyon sajnálom mert ő volt az a lány, aki mindent tudott rólam..és félek, hogy vissza él vele. :// Semmit se csináltam ellene..sőőőt...csomó mindent én intéztem el neki de még csak meg se köszöni/köszönte...:/

2012. szept. 25. 21:00
 1/3 anonim válasza:
sajnos ötletem sincs miért csinálhatta. meddig voltatok előtte barátnők?
2012. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb másfél év..:S
2012. nov. 13. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
mostmár olyat is mond rámm hogy beképzelt stb...csak mert valamilyen szinten népszerűbb vagyok mint ő/jobb tanuló vagyok..ja és mert megmerem neki mondani az igazat..://
2012. nov. 17. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!