Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék egy kicsit...

Hogyan tudnék egy kicsit keresztbe tenni egy ismerősömnek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki az osztálytársam volt, és pár hónapig kavartunk. Nem lett belőle semmi komoly. Ezek után, ő elkezdett engem oltogatni, kb. mindennek elhordott. A mai napig undorítóan viselkedik velem. A barátom is haragszik rá emiatt, össze is vesztek, pedig ők jóban voltak. Így másfél év után nagyon elegem van ebből az egészből, hogy mindig megaláz,beszólogat..stb.

Próbáltam sok mindent.. kulturáltan megbeszélni,erőteljesen visszaszólni, de egyik sem ment.

Valahogy én is szeretném neki, legalább egy kicsit ezt visszaadni, hogy utána soha többet ne csinálja.

Tényleg kikészít már, úgyhogy kérlek segítsetek! Lehetőleg értelmes,használható válaszokat írjatok! köszönöm! L\18



2012. okt. 3. 19:07
 1/2 anonim válasza:
veresd meg jól valakivel a mocskos disznót, nem érdemelnek ezek mást
2012. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de azért nem szeretném ha idáig elfajulnának a dolgok..:) Inkább ha lehet, humorral oldanám meg, vagy valami normális módon..:) Azért köszi:P
2012. okt. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!