Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viseljem el, hogy mar...

Hogyan viseljem el, hogy mar nem foglalkoznak velem annyit?

Figyelt kérdés

Az uj sulim elmult feleveben sikerult kilabalnom a depressziobol, sok baratom lett, mindennap jokedvvel mentem iskolaba hogy talalkozzak azzal aki tetszik meg jol ellegyek a tobbiekkel (dogak, szigoru tanarok ide vagy oda, boldog voltam).

Sosem volt annyi ember akivel joban voltam mint akkor.


Elkoltoztunk kulfoldre es az onbizalmam megint full eluszott, nem merek kezdemenyezni, nehezen szolalok meg, felek baratkozni. Hiaba megy jol az angol, irasban meg hogyha olyannal beszelek akit mar regota ismerek, mikor a suliban kene beszelgetni mindig olyan erzesem van, hogy keptelen vagyok ra.


Nehezen viselem, hogy az otthoni barataim le sem kakilnak, vagy csak nagyon ritkan irnak.

(Az egyetlen akivel minden nap tudunk beszelni az a baratom de o is nagyon hianyzik)



Mit tegyek hogyha rosszul esik hogy nem erdeklodnek annyira felolem az otthoniak es itt pedig nem merek baratkozni?



2012. okt. 10. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, mint egy lehetőséget arra, hogy megismerd, kik a valódi barátaid. A jelek szerint kevesen vannak. Ha nulla darab, azon se keseredj el, mert legalább van párkapcsolatod.
2012. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nah igen, a 'haverok'... :s
2012. okt. 10. 00:44
 3/3 anonim ***** válasza:
hova koltoztetek?
2020. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!