Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MI történhetett, hogy így...

MI történhetett, hogy így elidegenedett tőlem mindenki?

Figyelt kérdés
Egy éve még az a tipikus menő gyerek voltam akivel, mindeki együtt akart lógni.Megvolt mindenem ami, csak kellet barátok,pia,bulik,csajok stb. Mára pedig teljesen egyedül maradtam a legjobb barátaim akikkel azt beszéltük, hogy örökre barátok leszünk már az utcán sem köszönek rám,másokkal lógnak és nem hívnak sehova és jó párszor becsaptak. Pedig csomoszór meghívtam őket mindenre és vissza nem kértem mégis átvertek és itt hagytak. Baratnőm sincs egy jó ideje és mivel nem nagyon mozdulok ki mostanában nem is hiszem hogy lesz.Nagyon magányosnak érzem magam nincs akivel beszélhetnék és nem tudom,hogy miért történt ez velem.Egyszerűen eltüntek az emberek mellőlem. És nem tudom hogy lesznek-e valaha még barátaim. 17/F

2012. okt. 13. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egy éve még az a tipikus menő gyerek voltam akivel, mindeki együtt akart lógni.Megvolt mindenem ami, csak kellet barátok,pia,bulik,csajok stb. Mára pedig teljesen egyedül maradtam a legjobb barátaim akikkel azt beszéltük, hogy örökre barátok leszünk"



Izé, akikkel együtt buliztál, azokat hitted a legjobb barátaidnak?

Másban nem voltak a barátaid ezek szerint korábban sem?



Amúgy a Te életedben mi változott meg idénre a "barátokat" leszámítva?



"már az utcán sem köszönek rám,másokkal lógnak és nem hívnak sehova és jó párszor becsaptak. "


Mikben csaptak be?

2012. okt. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem persze,hogy nem ha nem buliztunk akkor is mindig együtt bandáztunk csak mi 3-an. De egyszer csak már nem kerestek olyan sokat aztán már csak én kerestem őket, de volt hogy el se jöttek telefon nuku kinyomták vagy be se voltak kapcsolva semmi üzenet hogy nem jönnek.,aztán ha megkérdeztem mi volt semmi reagálás vagy megsértődtek.
2012. okt. 13. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:

akivel bulizol az miota barát?

szerintem soha nem voltak a barátaid.

2012. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előttem szólnak mondanám olvassa már el az előző komentemet. Amugy meg normális válaszokat várnék. Köszönöm.
2012. okt. 13. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem igazán értem a 2. hozzászólásban írtakat. Melyik kérdésre mondod, hogy persze hogy nem? Meg a többit sem értem, melyiket melyik kérdésre feleled.

Le tudnád írni pontosabban a dolgokat? Köszi.

2012. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!