Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak, hogy megint...

Mit csinaljak, hogy megint jol tudjunk egy tarsasagkent beszelgetni?

Figyelt kérdés

Elkoltoztunk kulfoldre, csak nyaranta latogatunk vissza.

Mar fel ev utan is nyilvanvaloan ereztem, hogy mikor 3asban beszelgettunk a baratnoimmel nekik voltak kozos temaik (pl. suliban mi tortent, oszt.kirandulason, egy sorozat egyik reszeben ez, egy konyv masik reszeben az), mig en nemigazan tudtam bekapcsolodni... :S


Szerintem eleg fura, es ciki is lenne, ha megkernem oket olyanra hogy csak olyasmikrol beszelgessenek a kozelemben amihez en is hozza tudok szolni.


Tobbet kene beszelgetnem veluk?

Vagy nezzem en is/olvassam azt amit ok is? (ez nem jelentene azt, hogy csak azzal foglalkozok amivel ok, es akkoris ha nem erdekel)


Nemtudom mit kene csinalnom, hogyha nagyon probalkoznek, pl. en is neznem az o kedvenc sorozataikat meg ilyenek az feltuno lenne? :/


Ti mit tennetek a helyemben, valakivel tortent mar hasonlo?



2012. okt. 14. 16:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!