Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? :@@

Mit csináljak? :@@

Figyelt kérdés
egyik osztálytársam (lány) folyamatosan bejelöli facebookon azokat a helyes srácokat akik nekem ismerőseim..-.- nagyon idegesít..ma írtam egysrác üzenőfalára mert szülinapja van és nemhogy ő is bejelölte és írt a falára?!! nem tud saját ötleteket kitalálni.. ugyan abba a suliba jön amelyikbe én..de direkt másik suliba megyek csak azt mondom amibe ő is megy.. rárítam hogy neki mióta ismerőse és ezt írta hogy : baj? majdnm azt írtam hgy igen,énse jelölöm be a te ismerőseidet...mit csináljak?? nagyon idegesít hogy bele,,nyúlkál'' az életembe..

2012. okt. 19. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy túlreagált helyzet. Lehet hogy zavaró, de azért mégse tilthatod meg, hogy a te ismerőseiddel más tarthassa a kapcsolatot.


Nézd meg a másik oldalt, az a szerencsétlen is feltehetné itt a kérdést hogy miért vagy olyan féltékeny/undok egy ilyen komolytalan helyzetben.


Egy harmadik fél pedig csak pislogna, hogy két általános iskolás (mert ha iskolaválasztás van, akkor ti tuti nem lehettek 18 év körüliek ilyen felfogásokkal), hogy tud vergődni a virtuális élettel kapcsolatban is.


Mit csinálj? Fogadd el (a tudatot hogy ez normális). Nagyon nyomják mindenhol hogy legyél egyedi, de azért annyira senki nem tud a másiktól különböző lenni. A te életed sem különbözik nagyon a korosztályodban lévőkhöz képest, és te is pont ugyanúgy viselkedsz mint mostanában az összes tini.

2012. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg túlreagálom:) köszönöm hogy írtál.
2012. okt. 19. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
azta k.rva de irigy vagy. amúgy ne foglalkozz vele. és egyáltalán mért zavar? félsz hogy őt jobban bírják mint téged?
2012. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen irigy vagyok..:s azt is halál komolyan veszem idegileg ha ugyan olyan füzetje lesz ugyan annak a lánynak..xdd nagyon gáz tudom.. és igen pontosan azért mert félek hogy őt jobban kedvelik meg mert nagyon nyalizós fajta.. 9 éve ismerem és már nagyon kiismertem..
2012. okt. 19. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
akik miatta téged elhanyagolnak nem igazi barátok. ha őt jobban bírják mint téged nem igazi barátok. kell nem igazi barát?
2012. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én rájöttem hogy a fiúkba sokkal jobban meglehet bízni..!!! sokkal kedvesebbek és jobban kiis jövök velük..és NEM kell nem igazi barát,aki csak kihasznál.mert ő csak kihasznál/t engem..
2012. okt. 19. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!