Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek ilyen?

Hogy legyek ilyen?

Figyelt kérdés
Kéne barátkoznom másokkal különben egyedül leszek az osztályban.De amikor beszélnék valakivel vagy nem tudok mert nincs miről vagyis én nem tudok,vagy tiszta hülyeséget mondok.Hogy legyek bőbeszédű de mégsem idegesítő?

2012. okt. 23. 16:50
 1/2 dominik. válasza:
Lány vagy?:3
2012. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán olyan témákkal kéne próbálkoznod, amik biztosan érdeklik a többieket. De lenne egy olyan tanácsom, hogy ne olyanokkal barátkozz, akik nem azért szeretnek, aki vagy, hanem kialakított személyiséget csak. Nekem is sokáig tartott míg erre rájöttem és sajnos sokszor pofára is estem emiatt. Aztán olyanok közé kerültem, akik szeretnek, megbecsülnek és ehhez még a menő gyereket el se kell játszanom. Nincs egy hatalmas haveri köröm és nem lógok minden pénteken valakivel, mert ugye a barátkozás nekem is nehezen megy, azonban az a néhány barátom olyan, hogy tűzbe tennék értem a kezüket és én is értük! Ráadásul nem félj ha nem találsz itt még olyan nagy barátokat, az embernek általában 5 évenként változik a környezete, kivéve a családja és az a kevés valódi barát. Remélem tudtam neked segíteni 19/L
2012. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!