Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnek baratnoket...

Hogyan szerezhetnek baratnoket magamnak akiknek nem csak azert kellek hogy kihasznaljanak? Van valami otletetek?

Figyelt kérdés

Sose volt egy igaz baratnom akinek elmondhatnam volna ami a szivemet nyomja.A suliban meg elvagyok az osztalytarsaimmal,elbeszelgetek veluk de erzem hogy nem ereznek irantam valami nagy baratsagot.Szeretnek ezen valtoztatni.Hogyan keressek baratokat?


Ezt a kerdest mar kitettem egyszer,de nem kaptam valaszokat,ugyhogy kiirtam ebbe a temakorbe is.



2012. nov. 30. 18:56
 1/3 anonim válasza:

Jó kérdés.Én is ebbe a helyzetbe vagyok a válaszokat én is várom :)

Értelmes válszt még énse találtam :(

Játj edzésre vagy valami oylan közösségbe ahol új embereket ismerhetsz meg :)

2012. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát naggyából nekem is az a gond! Csak én németországba vagyok és nem tudok németül! :/ Ha szeretnél rám írhatsz és beszélhetünk! :) ( 12 éves vagyok, remélem nem gond :)
2014. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, de igazabol erre a kerdesre amit feltettem nem lehet konkret valaszt adni, mert mindenki maskent szerez maganak baratokat es soha nem lehet tudni, hogy kiben fogsz csalodni.

Utolso valaszolo: azert irok levelet neked.

2014. febr. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!