Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt e mar olyan ember kozulet...

Volt e mar olyan ember kozuletek, aki elvesztette a baratjat es emiatt sok ev multaval is osszeszorul a torka mikor erre gondol? No nem halt meg szerencsere, csak eppen nem tudjuk, hogy hol is vagyunk.

Figyelt kérdés

1987-ben megismertem Nemetorszagban (Munchen)- az akkori NSZK ban - egy azonos szandekkal oda jott hasonlo koru (akkor 22-23 eves)fiatal sracot/embert. Minketten a jobb es szabadabb elet remenyeben hagytuk magunk mogott Magyarorszagot.

O szeretett volna emigralni onnet a kanadai Vancouverbe, mig en maradtam volna az NSZK-ban.

Csak kb 1 honapig laktunk egyutt mas emberekkel egy szobaban akik hozzank hasonloan menedek jogi kerelmet nyujtottak be az ottani hatosagoknal.

E baratom mindvegig a lagonzetlenebb magatartast tanusitotta velem, mint ahogy en is vele.

O ugyan egy nyugis kiegyensulyozott lelek volt mig en egy izgi mozgi voltam es vagyok es ideges termeszetu is azaz lenyegi karakterisztikus kulonbsegek voltak kozottunk, megsem volt sem azelott sem azota olyan baratom akiert tuzbe tettem volna a kezemet, o erte viszont a szo teljes es szo szoros ertelmeben azt tettem volna es tennem.

Kb 1 honap mulva aztan kulon koltoztettek bennunket, azaz ot mas telepulesre helyeztek.

Ezutan o meg eljott hozzam Munchenbe 2-szer, majd engemet koltoztettek mashova, igy mar nem tudta, hogy hol vagyok. Elkovettuk mindketten azt a hibat, hogy ha nem szentiras, hogy hol leszunk a jovoben akkor legalabb elkertuk volna egymas magyarorszagi cimet, igy aztan a szulokon keresztul mi sem lett volna konnyebb mint ismet egymasra talalni. Az persze nem lenne gond ha o vegul is sikeresen kiment volna Kanadaba, es remelhetoleg boldog ott, hiszen akar interneten is tarthatnank a kapcsolatot.

A lenyeg csak az lenne, hogy tudjuk ezutan is szamithatunk egymasra.

Tudom, tudom, most azt mondod ki olvasod e sorokat, mi sem konyebb akkor keresd a neve reven es elobb utobb megtalalod.

A helyzet ennel sokkal bonyolultabb es ostobabb.

Nem tudom a nevet sem mar....igen a kersesztnevet sem.

Mondom, igen a kersesztnevet sem!!

Akkor tudtam persze, de mara nem. Nagyon jo arc memoriam van de a nevek mint a szitan elparolognak belolem.

Na nem minden nev de az ove - a legfontosabb embere - az kovette az altalanos szabalyt.

Ennyi.... szomoru de igaz.

Soha ne valj ugy el egy baratodtol, hogy arra gondolva, hogy ugy is talalkoztok a kozel jovoben nem tudod a cimet sem, ill meg a teljes nevet sem.



2012. dec. 2. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
volt
2014. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!