Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Verseny vagy szalagavató?

Verseny vagy szalagavató?

Figyelt kérdés
A nővéremnek jövőhéten pénteken lesz a szalagavatója és azon a napon lenne egy országos bajnokság versenyem bár nem az én korosztályom mert még kisebb vagyok annál, még is jó lenne ha elindulnék.... Vajon melyik a fontosabb verseny vagy a nővérem egyszeri szalagavatója? Döntésképtelen vagyok :(

2012. dec. 8. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha számodra fontos a verseny akkor biztos,hogy arra mennék mert a szalagavató gyakorlatilag olyan mint a ballagás. Csak az adott osztály és a szüleit érdekli többiek meg random végignézik...
2012. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Quorra válasza:
Én a versenyt választanám.
2012. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szalagavató nem a tied! Miért kellene kötelezően megjelelenni?
2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát most a versenyzés igazából nem megy épp a legfényesebben..... és én se örülnék ha ő nem tudna eljönni az én szalagavatómra
2012. dec. 8. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ülj le a tesóddal, és személyesen mondjad el neki, mit érzel, miért döntenél a verseny mellett, stb... a lényeg, hogy személyesen beszéljétek meg, ne járjatok úgy, mint én és a tesóm, anyám nekem azt mondta, tesóm nem akar jönni, neki pedig azt, hogy én nem akarom, hogy jöjjön. Nem beszéltünk egymással, én azért, mert fáj, hogy nem akar jönni, ő azért, mert úgy tudta, én döntöttem így. Anyám sz*rkeverése volt az egész... szóval beszéljétek meg egymás közt!!!
2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem is beszéld meg tesóddal:)

én nem hagynám ki a szallagozóját a helyedben, mert az tényleg egyszer van mindenkinek az életében, versenyre mehetsz még máskor is:)

de ez tesódon múlik, neki mennyire számít, hogy ott legyél:)

2012. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!