Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 30-40 körüli nők!?

30-40 körüli nők!?

Figyelt kérdés

Hány jó barátnőtök van, hányszor találkoztok?

Mert nekem mintha tűnnének el az életemből, nem érnek rá azok sem, akiknek nincs családjuk, pedig nekem lenne időm a számukra.



2013. jan. 6. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátnőm van, soha nem voltam valami nagy társasági ember. Sajnos helyileg kicsit távol kerültünk egymástól, ezért ritkán találkozunk, inkább e-mail-ben beszélgetünk többet.

Akinek családja van, ott kicsit tényleg háttérbe szorulhatnak a barátok, legalábbis már nem ők az elsők, hanem a család.

2013. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Én kicsit fiatalabb vagyok (27), de nekem is ez a problémám, pedig régen annyi barátnőm volt, hogy azt se tudtam hány felé szakadjak egy-egy program alkalmával... de sajnos mindenki elkerült másik országba, városba...

kb. 3-4 barátnőm van akivel facebookon tartjuk a kapcsolatot heti szinten, de "élőben" mindössze egy ilyen barátnőm van. Egyre inkább rájövök, hogy felnőttként nagyon nehéz barátokra lelni, pedig jó lenne...

2013. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is inkább otthonülősebb vagyok, és a szintén otthonülős barátnők, akik nem laknak túl messze és párjuk sincs, ők sokat dolgoznak, olvasnak, tanulnak, és ezek nagyon fontosak nekik, nem jut idejük rám....
2013. jan. 6. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2 van, a 3.barátság alakulóban.

Változó: egyikük szintén egyedülálló, mint én, de egészségügyis, így össze-vissza van beosztva, össze kell hangolni a vele való találkozást, és nemcsak én vagyok neki, hanem több jó ismerőse is van. De megoldjuk. Nagyon régi barátság, pedig egyszer megszakadt, de kibékültünk.

A másik nőcivel már könnyebb, mert neki a hétvégéje általában szabad, mint nekem.

Úgy összességében 2-3 hetente találkozom velük, felváltva.

Nekem is van olyan régi barátnőm, aki lassan eltűnt abban a bizonyos ködben az életemből. Új helyre költözött a környékemről, ahol ő is lakott, más társasága lett, tavaly beszéltünk utoljára. Üzeneteimre sem válaszol már. Sajnálom, mert már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, de ez van.

Szóval, Te esetedben is talán az lehet a helyzet, hogy újabb ismerősökre leltek a barátnőid, vagy párjuk lett / ha nem volt /, más lett az időbeosztásuk, nem tudhatod...Szomorú, mert sokszor úgy morzsolódnak le emberek az életünkből, hogy nem adnak magyarázatot, sokan nem őszinték. Én is összevesztem egy emberrel pár éve, akit barátomnak hittem, de csalódást okozott, és kerek perec megmondtam neki, hogy vége a barátságnak. Igaz, azóta is írogat, nem fogta fel, pedig engem megbántott és nem akarok vele semmilyen kapcsolatot.

Azért próbáld meg, hogy megkérdezed, mi az oka a kevés találkozásnak. Ha nagyon "bujkálnak", folyton magyarázkodnak, soha "nem érnek rá", akkor lehet, hogy nem akarják már a barátságot. Vagy szüneteltetni kell egy időre, később pedig meg lehet próbálni újra. De szerezhetsz új barátokat is, ki tudja, kikkel hoz össze a Sors?

Az a baj, hogy manapság mindenki rohan, nincs ideje a másikra, minden csak ideig-óráig tart, pedig a jó emberi kapcsolat is fontos lenne.

36/N

2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sokmindent meg lehet venni a boltban, de barátkereskedők nem léteznek.
2013. jan. 6. 19:10
 6/7 anonim válasza:

Szerintem keress egy fiatal pasit magadnak (18-20, huszonpár...).

Nem fogsz mellette unatkozni, ha nem vagy frigid. ;)

-

Témához kapcsolódva pedig, ha van hobbid, akkor járj el valami "szakkörre" (pl tánc), és hátha ott összeismerkedsz hasonló érdeklődésű korodbeli nőkkel. :)

2013. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 34 éves nő vagyok és egy ideig teljesen eltűntek a barátok mellőlem,biztos az én hibám is,de nekem nagyon hiányzott legalább egy. Igy interneten barátkoztam és jelenleg úgy néz ki sikeres a dolog:)Egy városban élünk,és már többször találkoztunk,és családunkat is összeismertettük,barátság alakul,nem gondoltam volna,de érdemes igy neten is megpróbálni.Azóta szívesen beszélgetek levelezek lehetséges barátnő jelöltekkel,sosem lehet tudni egy igaz barátra hol lel az ember.
2013. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!