Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassam le a "haverom...

Hogyan koptassam le a "haveromat"?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm és nagyon a haverom akar lenni de engem halálra idegesít. Folyton meghív hozzájuk és már nekem kínos. Lerázni sajnos nem nagyon tudom mert naponta többször is elkerülhetetlenül találkozom. Megbántani se szeretném mert szegénynek nincsenek barátai és elég nagy lúzer :(.

2013. jan. 11. 20:53
 1/2 anonim válasza:
Amennyiben megismer még egy (vagy több) valakit, akivel jól kijön, akkor a hozzád való ragaszkodása azonnal vissza fog esni.
2013. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Milyen kétszínű egyén vagy, függetlenül attól, hogy nem akarod megbántani (talán ez az egy értékelendő, habár eléggé üti azt amit írtál). Mondd meg neki, hogy szakadjon le rólad. Sz×r lesz neki, de talán észbe kap. Én is hasonló egyén vagyok, de megtanultam az évek alatt, hogy aki nem akar velem beszélni annak ne keressem a társaságát. Légy vele őszinte, mert amíg "lúzernak" tartod (és mégis haverkodsz vele), akkor csak ámítgatod, hogy van barátja. Ha legalább ennyit elmondanál neki, hogy nem akarsz az lenni, már ennyivel jobb lenne a világ, mert az emberek mindig csak szépítgetik a helyzetet, de nem az igazat mondják.
2013. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!