Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én ezt már nem bírom. Mindenki...

Én ezt már nem bírom. Mindenki engem bánt meg porrá aláz facebookon is meg a suliban is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan engem b@sztatnak mindenhol. Nem tudom mi a bajuk velem, de már nagyon elegem van az iskolatársaimból. Egyszer azért csúfolnak mert hogy hülye vagyok, másszor meg azért mert nem beszélek senkivel. Élve sajnos nem tudok a föld alá bújni. Ha annyira akadékjába vagyok mindenkinek, akkor fogjanak össze aztán öljenek meg, és akkor nem fogom bökni senkinek a szemét...

2013. jan. 18. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés... Őszintén szólva nem tudom mit lehet ez ellen tenni, szerintem semmit, legalábbis nem jöttem még rá. Sajnos ilyen a legtöbb csoport, hogy kipécézik a leginkább egykét, és aztán van cirkusz. MEnnyit kell még kibírnod velük?
2013. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ebben az iskolában még 2 évet de attól még nem lesz jobb, mert ahol lakok ott is állandóan beszól egy nő meg avval fenyeget, hogy megver pedig én őellene nem csináltam semmit. Régen még a barátom volt...
2013. jan. 18. 21:04
 3/15 anonim ***** válasza:
menj majd másik városba továbbtanulni. az ilyeneket meg tiltsd le utána facebookról.
2013. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs sok mit tegyél, meg kell tanúld hogy kiállj magadért, ne hagyd magad eltaposni.Tudom milyenek ezek a kis idióták, mintha meg lennének veszve és szúrja szemüket a csendes, a visszahúzodó.Amúgy ilyen a világ, még felnőttkorban is.Tehát kiállsz magadért és félreteszed ezt a bocsánat hogy megszülettem hozzáállást és szépen kikéred magadnak és felveszed a harcot az összes idiótával aki azt hiszi több nálad.Ilyen nincs, hogy több nálad, egyenlőek vagyunk.Társadalomban nagyobb az értéke,státusza az meg más téma.Ha már itt vagy és a kocka el van vetve, akkor kell a "játékot játszani".
2013. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Sz.rd le őket magasról! Vagy légy kemény és állj ki magadért.
2013. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs hogy lesz*rja magasról ha folyton támadják.Egyedüli megoldás az hogy kiál magáért, szerez barátokat.
2013. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Dehogy nincs.Engem is baszogattak mindig.Egy ideig le szartam.Aztán kicsit túl lőttek a célon,és muszáj volt keménynek lennem.Nekem még barátaim sem voltak.Csak magamra számíthattam.
2013. jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én felvennék egy új viselkedést. Határozott lennék és úgy szólnék vissza nekik, hogy elgondolkozzanak. Pl.: Ilyenre gondolok, hogy ebben a rövid életben, ennyi időt szántok rám? :) Vagy egyszerűen röhögsz az egészen és ott hagyod őket. De mondom én valami frappáns szöveget nyomnék nekik. Mindezt lazán, mosolyogva, mert ezt utálják legjobban az emberek, ha nyugodtan mosolyogva szólsz nekik vissza. (tapasztalat) :)
2013. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Én a helyedbe a szart kiverném minegyikből...probáld ki 100% h bejön ;)
2013. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Interneten tilts le mindenkit...


Valóéletben mindig légy fölényes. Mosolyogj rajtuk, úgy mintha egy ideges kisgyerekre mosolyognál.

Néha köszönd meg, hogy ennyi időt szakítanak rád~

2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!