Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Újra össze akar-e jönni velem...

MartonKamcs kérdése:

Újra össze akar-e jönni velem vagy sem?

Figyelt kérdés

A konkrét szituáció az volt, hogy Facebook-on egyszer csak exem írogatni kezdett a bejegyzéseimhez, aztán üzenetet is írt nekem és elkezdtünk beszélgetni chat-en. Írta, hogy mennyit változott, hogy mostanában rengeteget sétál és mozog, és hogy ez egyre jobban tetszik neki; már nem is iszik és hogy teljesen megváltozott, amióta utoljára találkoztunk. Mindez persze lehet igaz is...

Aztán megkérdezte, hogy nem mennék-e el vele egyszer a kilátóba, megnézni a várost és a csillagokat, mert az olyan szép, de senki nem akar vele jönni, meg haverokkal volt ott, de úgy más. Iszunk forró teát, meg nagyokat beszélgetünk. Persze kiemelte, hogy ez kizárólag baráti.

Na ez volt az, amikor már kezdett furi lenni a dolog, de hát nem mozdultam ki mióta és érdekel a látvány, én meg biztosra tudom, hogy nincs olyan ismerősöm rajta kívül, aki eljönne velem oda. Így belementem.

Még bocsánatot is kért tőlem azért, ahogyan viselkedett velem a kapcsolatunk alatt, és ami a szakítást illeti. Azt is írta, hogy én vagyok az egyetlen exe, akivel nagyon bánja, hogy vége lett.


Annak ellenére, hogy írta, a városnézés csak baráti program, nekem a helyzet úgy tűnik, hogy ő újrakezdené. Bár én minden egyes barátomnak már az elején megmondom, hogy nincs még egyszer, egy esély van és kész.

Nem szeretnék hiú ábrándokat kelteni benne, vagy esetleg kellemetlen helyzetbe kerülni, hogy ő a baráti találkozást mégsem barátinak gondolja, csak azt írta...

Ti, mint kívülállók, hogy látjátok ezt? Mit gondoltok?



2013. jan. 23. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem akar még tőled valamit.
2013. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem alapvetően akar még tőled valamit de megérné elmenned vele hogy meg tudd pontosan mit is akar...

Ha valami olyasmire készül amibe te nem feltétlenül vagy vevő akkor szólj rá meg amúgy is azt írtad hogy nagyokat beszélgetnétek akkor ezt is beszéljétek meg és tisztázzátok mert ebből csak a kavarodás jönne...

Sok sikert!!!

2013. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. jan. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!