Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tegyek. Segítene...

Rebekkka kérdése:

Nem tudom mit tegyek. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Hát az én történetem az, hogy vannak osztálytársaim és velük jóban vagyok. 3 lánnyal vagyok úgy a legjobban. De sajnos az egyikkel már nem nagyon. Vagyis egyikük sem legjobb barát ez a gond. Az egyiket óvodás korom óta ismerem, de ha nem csak vele meg a másik barátnőjével vagyok akkor megharagszanak, meg hogy velük nem foglalkozok. Állandóan ezt csinálják. A másik gond vagyis kétség, hogy jóban vagyok a nálam idősebb lányokkal. És ez a bajuk mellesleg. De viszont nem akarok állandóan a termükbe tolakodni. El szeretnék menni egy eseményre is velük, de ezt hogy mondjam meg nekik? Nem pofátlanság ez? Mert jóban vagyunk tényleg meg mindent megbeszélünk, de ez nem lesz furcsa? És ők több embert ismernek, mi lesz ha velük megyek és csak nézem majd ahogy ők ott beszélgetnek és az is milyen kínos lesz. Mert én nem ismerek még sok embert az ő társaságukból. Mert majd a nyár folyamán szeretnék. Nah akkor megkérdezzem, hogy mehetek-e velük vagy inkább maradjak otthon?

2013. febr. 2. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Hány évesek vagytok ti hárman, és a nagyobb lány? Egyébként jókis gyerekes "barátnőid" vannak. A jó barát azt akarja, hogy neked jólegyen. A nagyobb lányt pedig kérd meg, hogy mutasson be a társaságnak, legyen veled, legalább egy ideig. Ha a barátnőid hisztiznek emiatt, akkor kérd meg a nagyobb lányt, hogy jöjjön oda, és "mentsen" ki. Ezáltal elszégyellik magukat. :) Sok sikert. (ja és sztem menny el nyugodtan, úgy kérd meg, hogy elmehetnék veletek? :) + bociszem) :) 22/N
2013. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én most vagyok 13 és egy évvel idősebb a lány de a társaságukban vannak idősebbek is :D Ezért tartok egy kicsit :)Háát igen mert csak velük lehetek de ha így is kettőjük közül egyikkel jobban vagyok akkor is ugyanúgy megharagszanak -.-
2013. febr. 6. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!