Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vélemény ilyen emberről?

Vélemény ilyen emberről?

Figyelt kérdés

barátommal együtt vagyok egy ideje, neki volt egy legjobb haverja

mi 3man össze költöztünk, az én lakásomba amit örököltem, nem kértem tőle bért, mert barátom volt. Neki volt számítógépe, azért vettünk a UPC nél netet (és tv-t.) Meg beszéltük hogy 3madolunk, és úgy fizetjük havonta.

csak annyi volt baj hogy nem tudtunk maradni, ezért haza költözünk vissza. Hülyék voltunk de a UPC is úgy maradt, kiköttetni nem tudtam , mert alá írtam 2 éves hűség nyilatkozatot. most hívtak hogy 93 eft a tartózás ki kell fizetni, ennyi gyűlt össze azóta, szóltunk a srácnak is, hogy harmadoljunk, és ő felháborodott, hogy mit képzelünk, ez már nem az ő reszortja, amúgy sem az ő nevén van ezért semmi köze és egy fillért nem ad...


ez aztán az igazi barát...jóban rosszban...cserben hagyás....minekünk kell helyette fizetni, simán kérhettem tőle lakbért, de nem tettem mert jó barát vagyok... jóban velünk van mindig, állandóan cigiztetem piáltatjuk...de ha rossz van, se kép se hang...

később felhívtuk hogy ezt most komolyan gondolta-e, mert közbe vett 22 eft.ért ruhát, csináltatott tetkót, és megint fog, mondta vannak igényei....


szóval,többre tartja ezeket...

őszintén mi a véleményed??



2013. febr. 26. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha aláírtad a szerződést, akkor is fel lehet bontani, nyilván van ennek díja, de könnyen lehet, hogy jóval kevesebb lett volna 93.000 Ft-nál.


Az emberről pedig annyit, sajnálom, hogy ilyen barátod van.

2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!