Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan tudtatok tul lepni...

Ti hogyan tudtatok tul lepni a multatokon? Adnatok par tanacsot, hogy ilyen helyzetben mi a legjobb dolog amit tehetek? (Hulye valaszokat nem kerek, csak Ertelmeset! ) Koszonom elore is.

Figyelt kérdés

Nem akarnam,hogy a multam befojasolja a jovomet,regen tortentek olyan dolgok amit most meg bantam egy kicsit es az elmult honapokban nem is gondoltam ra semmi,eszembe se volt csak a tanulas erdekelt meg az egeszsegem stb,

1hete kb irt nekem egy fiu akivel mar 1 eve nem beszeltem,mert el koltoztem.Es most,hogy irt nagyon meg lepodtem, oszinten szolva nem orultem neki,mert mar reg elfelejtettem es nem akartam,hogy megint belerontson az eletembe...Regebben akart velem jarni,sokszor mondta,hogy mennyire szeret meg,hogy hianyzok neki stb,nagyon sokaig is beszelgetunk egymassal de en nem akartam vele jarni,mert ''egyszeruen nem illetunk ossze'' es voltak meg par dolgok is ami miadt nem lehetett volna koztunk semmi..

Es most,irja nekem,hogy '' talalkozni akar velem,kivancsi ram,biztos meg mindig olyan szep vagyok mint regen meg szebb'' stb, Engem ez a szoveg teljesen hidegen hadj,nem is akarok vele talalkozni,mert nem akarom azt megint ami regen volt...

Es ami meg meglepo volt az az,hogy meg kerdezte,hogy''Lehet koztunk valami?''

:D elnevettem magam rajta amikor meg lattam ezt az sms-t,mert mar millio-szor kerdezte tolem ezt es en minden alkalommal visszautasitottam...



2013. márc. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom hogy egy szép napon ráébredtem:

Ebben a testben én vagyok az isten!

Ha parancsolsz érzelmeidnek akkor és csak akkor korlátlan hatalmad van minden érzelem felett!

Úgy értsd hogy ha akarod úgy megsérted a fiút hogy vissza taszító!

Ha el akarod küldeni annyit mondasz!: ismerem magam ismerem az érzéseim tudom mire miként reagálok és tudom hogy kapcsolatunk nem jönne be! levelező barátok lehetünk de semmi több!

Ha el akarod nyerni a szívét enged meg neki hogy ellátogasson hozzád!

2014. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem, hogy mi a kérdésed.

Nem akarsz neki válaszolni, találkozni főleg nem, hidegen hagy az egész SMS.

Rendben.

Akkor mi a kérdés ?

2014. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy már az eltelt 2 és fél év miatt nincs is kérdés ?
2014. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfél. Persze.
2014. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!