Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan illeszkedjek be majd...

Hogyan illeszkedjek be majd külföldön? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Hamarosan Kanadába fogunk menni ha minden jól megy, angolt tanulok és azt halottam, hogy a kanadaiak nagyon kedves emberek.... de mi van a gyerekekkel?


Ha majd suliba leszek azt oszt. társaim hogy reagálnak rám vajon? Utálni fognak vagy hamar be tudok illeszkedni?Hogy tudok majd beilleszkedni ha nagyrészt amit mond nem értem meg, nem azért mert hülye vagyok hanem mert mondjuk darál mint a hülye.


Kicsit félek, hogy ki utálnak vagy csúfolni fognak majd.A verekedéstől nem félek de ha rögtön az első napon akkor kicsit rossz hírem lesz! :D


Tanácsok?Tapasztalatok?Vélemények?


Fontos! Előre is köszönöm! :D



2013. márc. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Gimiről, vagy általános suliról van szó?

Elég sok a bevándorló, főleg a nagyvárosokban, szoval hozzá vannak szokva a más nemzetiséghez. Nem fognak rád olyan "csodaként" tekinteni, mintha mondjuk itt Magyarországon lenne egy amerikai, angol, vagy bármilyen más osztálytársad. :D

Ha megkéred őket, biztos hogy lassan beszélnek majd hozzád, hogy megértsétek egymást. Utána pedig átveszed majd a szlengeket is. Melyik részen fogtok élni?

2013. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!

Köszi a választ! :)

brit kolumbia


Ott így vannak az iskolák:1. 1-6 oszt.

2. 7-9 oszt.

3. 10-12 oszt.


8-os vagyok még van 1 évem a 2.suliban, szeptembertől már ott kezdek valószínűleg

aztán középiskola (3.) ott kell választanom, hogy melyikbe menjek,milyen szakmám legyen...

2013. márc. 29. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfogsz majd lepődni, mennyivel jobb lesz :)
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesz majd egy-másfél éved, amikor kicsit idegenül fogsz mozogni az új környezetben. Az iskolában, a felsőbb osztályokban nem lesz sok problémád, ha az építő kritikákra kedvességgel, és nem agresszivitással felelsz.

Igyekezz minél kevesebb magyar kapcsolatokat keresni (legalábbis az első időkben), mert ezek valószínűleg rossz befolyással lennének rád.

Ne ndulj a dolognak már eleve pesszimista hozzáállással, a biztonságot és a józan, de nem kihívó magabiztosságot értékelni fogják ott is.


Sok szerencsét!

2013. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2013. ápr. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!