Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez mindig így?...

Miért van ez mindig így? Annyira unom, hogy ennyire magányos vagyok!

Figyelt kérdés
Nagyon régóta csak egy kevés barátom van,de velük se tudok mindig beszélni,ezért eléggé magányos vagyok.Neten ismerkedem hasonló emberekkel,mint én.Most is volt egy lány,szinte már legjobb barátok lettünk,megértettük egymást.És aztán meg egyáltalán nem írt rám,mindig csak én.Elegem lett,kíváncsi voltam,hogy ha én nem írok,ő fog-e.Nem írt...de azért másokkal jó pofizgat.És ez annyira idegesítő.Mindig velem történik ez :''( Sosincs egy olyan ember,akivel olyan jól kijönnék :''''''( Csak én vagyok ilyen szerencsétlen,vagy más is szinte mindig így jár?:((

2013. ápr. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel az "engem az ág is húz" hozzáállással nem fog jobbra fordulni a helyzet. Légy pozitívabb, szerezz kis önbizalmat, és máris jobban fogod vonzani a körülötted lévő embereket. Higgy nekem, tapasztalat. Másnak is vannak magányos időszakai, meg senkinemszeret-érzése, ez normális, de túl kell lendülni rajta.
2013. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy ronda vagy, vagy dagadt, vagy valami hasonló, amiért nem mered "normális" emberek közé dugni a képed. Hát szerintem húzz el egy buliba de azonnal! Nemtudom mennyi idős vagy, de biztos hogy rád férne! A netes ismerkedést meg felejtsd el, általában semmi nem lesz az egészből. Élvezd ki ha egyedül vagy, törődj magaddal. Az, hogy magányos vagy, az egyedül csakis a te hibád, úgyhogy hahó!!! Ideje kinyitni a szemed!!! Ha nem leszel olyan antiszociális,mint most vagy, akkor elfogsz merni menni más emberek közé is, mint például buliba vagy egyéb szórakozó helyre, ahol IGAZI!!! emberek vannak! És valószínűleg ismerkedned kellesz, vagy ha nem is ismerkedsz, de már eljutottál egy olyan helyre, máris megtetted az első lépést, de minden rajtad múlik... Csak mozdulj már ki könyörgöm! ;)
2013. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!