Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú akit ovodában...

Van egy fiú akit ovodában láttam utoljára és csak annyit tudok róla hogy Krisztiánnak hívják valamint van egy ovodádkori fényképem róla. Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
Nikolett vagyok és egy számomra nagyon fontos kérdésben szeretnék segítséget kérni. Az ovodában volt egy fiúbarátom akit Krisztiánnak hívtak. Viszont el kellett menne az oviból és onnantól soha sem láttam. Csak annyit tudok hogy Krisztiánnak hívják meg van róla egy ovodáskori fényképem amin mellettem ül. Megkérdeztem mindenkit aki ismerhette őt de senki sem tud róla semmit. Hogyan talàljam meg? Nagyon fontos nekem ez a fiú...

2013. ápr. 18. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Például ide is belinkelheted a fényképet,hátha valaki felismeri és tud róla info-t.
2013. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oviban nem tudnak segíteni? Biztos vannak papírjaik, és ha szorult beléjük segítő szándék biztos vagyok benne hogy megtalálják :))
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menny el az oviba, hátha tudnak segíteni :D
2013. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon kőszőnőm most azonnal indulok is:D
2013. ápr. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!