Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátokat szerezni...

Hol tudnék barátokat szerezni skype-ra vagy facebook-ra? L/17

Figyelt kérdés
Sok barátom van de velük legtöbbször személyesen beszélgetek és szeretnék úgymond chatelni. A chat-es oldalakat már próbáltam de túl sok a perverz!! Előre is köszönöm a válaszokat.! :)

2013. ápr. 22. 19:33
1 2
 1/16 anonim válasza:

szia! Keress FAcebookon közösségeket, csoportokat olyat amelyek a sajátodéhoz hasonló érdeklődési körben társalognak,jelentkezz be hozzájuk és már chatelhetsz is!

Egyéb chates oldalakon is lehet chatelni de ott ahogyan te is irtad sok az eszement barom,a te korosztályodnak megfelelő chat az a Hot Dog.hu chaten találhatsz barátokat

2013. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A közösség keresés nem igazán sikerült, hotdog.hu-n szoktam lenni de még egy normális emberrel nem beszéltem :DD köszönöm a választ.! :)
2013. ápr. 22. 19:44
 3/16 anonim válasza:
Chaen ne is várj normális emberekre! a chat elönye hogy könnyü hülyére venni másokat!És ezt sajnos elég sokan ki is használják!amit tanácsolni tudok hagyatkozz az érdeklődési körödre, nézz körbe a lakókörnyezetedben milyen olyan események és helyek vannak ahol jól éreznéd magad és elég nagy a tömeg ahhoz hogy ismerkedni tudj!
2013. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy sok barátom van de én pl. skype-on akarok beszélgetni valaki olyannal akivel még sohasem beszéltem így mindig van valaki témánk így nem unom magam halálra a gép előtt
2013. ápr. 22. 20:03
 5/16 anonim válasza:
Milyen téma érdekel? és milyen érdeklődési köröd van?
2013. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Minden téma felé nyitott vagyok :) Imádok olvasni és filmet nézni :DD
2013. ápr. 22. 20:20
 7/16 anonim válasza:
Na végre e gy fiatal aki szeret olvasni,mostanság igen ritka az ilyen ebben a tul modernizált,felpörgetett világban! Dicséretes!mit olvasol? és milyen filmeket nézel?
2013. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bármit elolvasok nem volt még olyan könyv ami nem tetszett volna, filmek közül is bármi jöhet a nagyon "véreseket" annyira nem tetszenek de megnézem azokat is :)
2013. ápr. 22. 20:31
 9/16 anonim válasza:
Melyik könyv volt az utolsó amit olvastál?:)és film?
2013. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én 15 vagyok, ha gondolod, akkor privátba írd meg a skype elérhetőségedet, és szívesen társalgok veled :)
2013. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!