Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkó haverommal hogy oldjam...

Bunkó haverommal hogy oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Lány (17) vagyok, van egy barátom (F/18)akivel régen jóban voltam összevesztünk de évekre rá kibékültünk nem rég és egy ideig megint jóban voltunk. Az osztályban hülyéskedtünk én beszélhettem a dolgaimról de ő sosem mesélt a magánéletéről. Egy ideje nem beszélünk aztán elkezdett velem bunkózni. Nem értem mire fel, m nem csináltam semmit. Már megváltozott mióta olyan jóban voltunk régen és nem érné meg a barátjának lenni, csak idegesít hogy taj paraszt velem. Gondoltam ha én is bunkó vagyok vele leáll, de ezzel az ellenkezőjét is elérhetem (még inkább az lesz) Segítsetek légyszi,mit tehetnék?

2013. ápr. 22. 22:15
 1/2 acelsziv ***** válasza:
Négyszemközt kérdezd meg, hogy mi változott... Mi történt, amitől ilyen lett? Ha nem ad értelmes választ, akkor max zárd le úgy, hogy nem szeretnél többé beszélni vele, de ő se szóljon hozzád.
2013. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Már magától megoldódott. :)
2013. ápr. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!