Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm miért néz le emiatt?

A barátnőm miért néz le emiatt?

Figyelt kérdés

Őt felvették az egyetemre fizetősre, engem sehova. Egy helyet jelöltem meg, nappalin mert nincs pénzünk fizetősre, de kevés volt a pontom. Én kihagytam egy évet, és most újra megpróbálom majd...tettem nyelvvizsgát, magyarból új érettségi...

Mióta megtudta, hogy újból jelentkezem, állandóan olyanokat mond, hogy "Biztos akarod te ezt? Nagyon nehéz lesz, neked ez nem fog menni..nekem is alig megy, ez nekem túl nagy falat stb." És mindig úgy mesél a vizsgákról, hogy hozzáteszi, hogy az nekem nem menne....

Pedig MINDEN tárgyból jobb lett az érettségim, több pontom van mint neki és középsuliban matekból, fizikából, kémiából is általában el kellett neki magyaráznom a dolgokat szünetekben, a házijai nagy részét is rólam írta. Miért mond ilyeneket?


2013. máj. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez elég gáz.. semmi nem indokolja, hogy fölényes legyen és ne támogasson, biztasson.. még ha mondjuk kevésbé okos lennél, akkor sem!!! ez egyfajta elárulás.. - nehéz nem fizetősre bejutni... Remélem, most sikerül! és fog menni, ne keserítsen el semmilyen kishitű leszólás.
2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És te őt nevezed barátnőnek??

Akkor te sem tudod mit jelent az a szó hogy barátság.

Egy barát sosem hátráltat, még akkor sem ha a barátja álmodozik vagy nagy dologra készül. A barát mindig támogat, és melletted áll..

2013. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a barátnő a javából!

Engem sem vettek fel elsőre a főiskolára, ahova mindenképp menni akartam,a barátaim nagy részének viszont sikerült. Ők viszont ezerrel biztattak, segítettek, hogy mivel hogy készüljek, mi milyen lesz, volt akitől még jegyzeteket is kaptam következő évben,amikor sikerült. És én egyáltalán nem sajnálom azt az egy évet, szereztem az alatt jogsit, nyelvvizsgát,és egy okj bizit.

2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rossz szándékkal mondja. Lehet hogy csak meg akar védeni a csalódástól. Neki nehéz, ezért úgy gondolja hogy neked is az lesz, magából indul ki. Főleg, hogy neki ez anyagilag is bukás lehet, és tudja hogy nem állsz jól anyagilag(akkor is ha államira mennél - mint mondtam, magából indul ki). Ez aranyos gesztus, de ártó. Viszont nem ítélném el egyből.
2013. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!