Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány magyar 13 éves lány van...

Hány magyar 13 éves lány van Twitteren?

Figyelt kérdés

Ha küldenétek linket a profilotokról,akkor követnélek titeket,kéne pár "ismerős".

Ja és lány vagyok :)



2013. máj. 18. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés:mindenhol(twitteren)csak angolokat látok,miért nagyon kevés a magyarok száma?
2013. máj. 18. 21:19
 2/7 anonim válasza:
58%
Gondolom azért kevés a magyar, 13 éves lány a twitteren, mert kevés magyar, 13 éves lány regelt a twitterre...
2013. máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Észlény...azt azért gondoltam,de mért szeretik sokkal jobban a Facebookot mint a Twittert?mert a Twitter is ugyanolyan jó.
2013. máj. 19. 08:08
 4/7 anonim válasza:

Nekem is van twitterem és 13 éves magyar lány vagyok :D

és a magyarok között (legalábbis az én ismerőseimet elnézve) tényleg nem olyan népszerű, mint a facebook, de külföldi sztárok személyes fiókjait itt egyszerűbb megtalálni :)

én példálul ugyanúgy szeretem, mint a facebook-ot, mindegyikben más a jó. magyarokat is lehet találni, csak keresni kel :)

2013. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké,keresek :)mi a neved?? :D
2013. máj. 19. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én elég sok tizenévest látok. nem is értem, egy 11-12 évesnek minek kell twitter, dehát mindegy
2013. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sziia. Tudom,hogy ez már kicsit régi kérdés. De én 13 éves vagyok és lány:)Alig van magyar követőm,akivel tudok beszélgetni twitteren. Itt a profilom,ha gondolod akkor nyugodtan kövess/visszakövetlek/ ja és beszélgethetnénk,ha szeretnéd:) [link]
2013. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!